„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha 7 Litoměřice Rokycany Praha 1 Kroměříž Chomutov Jičín Ostrava-město Praha 17 Rakovník Praha-Šeberov Karviná Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Suchdol Sokolov Liberec Český Krumlov Pardubice Bruntál Praha 8 Praha 16 Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Troja Beroun Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Přerov Plzeň-město Brno-město Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha 2 Nový Jičín Brno-venkov Hradec Králové Praha 6 Třebíč Praha 10 Praha-Řeporyje Plzeň-sever Česká Lípa Blansko Praha-Lysolaje Praha 3 Děčín Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Olomouc Jihlava Zlín Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha 12 Teplice Tábor Opava Praha 20 Praha 21 Praha 11 Svitavy Tachov Benešov Cheb Jeseník Praha-Dolní Počernice Chrudim Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 15 Klatovy Příbram Praha-západ Praha 13 Praha-Nedvězí Písek Praha 9 Náchod Uherské Hradiště Praha-Újezd České Budějovice Kutná Hora Domažlice Kolín Jindřichův Hradec Vyškov Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim