„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jeseník

Nové produkty Jeseník

Dlažby a obrubníky Jeseník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jeseník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jeseník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jeseník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jeseník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jeseník, Levná dlažba Jeseník, Dlažba Jeseník, Zámkové dlažby Jeseník, Zámkové dlažba Jeseník, Betonové dlažby Jeseník, Betonová dlažba Jeseník, Zdící prvky Jeseník, Dlažby II jakosti Jeseník, Dlažba II jakosti Jeseník, Plošné dlažby Jeseník, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Písek Praha-Troja Praha 7 Frýdek-Místek Praha 18 Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-Kolovraty Děčín Praha-Čakovice Jeseník Jablonec nad Nisou Chrudim Praha-Královice Hlavní město Praha Opava Litoměřice Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Most Beroun Prachatice Praha-západ Uherské Hradiště Kroměříž Praha-Zbraslav Domažlice Sokolov Praha-Vinoř Praha 12 Praha 1 Praha 10 Tábor Klatovy Praha-Petrovice Praha 2 Semily Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Liberec Jičín Vsetín Svitavy Praha 14 Znojmo Třebíč Nový Jičín Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha 9 Benešov Strakonice Praha-Nebušice Praha 13 Zlín Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Zličín Rakovník Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-východ Louny Příbram Karviná Tachov Praha-Ďáblice Šumperk Přerov Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Hradec Králové Praha 22 Nymburk Praha 15 Praha 11 Český Krumlov Mělník Teplice Plzeň-sever Praha-Satalice Plzeň-město Jindřichův Hradec Kolín Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jeseník

Levná dlažba Jeseník

Dlažba Jeseník

Zámkové dlažby Jeseník

Zámkové betonové dlažby Jeseník

Zámková dlažba Jeseník

Betonové dlažby Jeseník

Betonová dlažba Jeseník

Zdící prvky Jeseník

Dlažby II jakosti Jeseník

Dlažba II jakosti Jeseník

Plošné dlažby Jeseník