„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kolín

Nové produkty Kolín

Dlažby a obrubníky Kolín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kolín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kolín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kolín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kolín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kolín, Levná dlažba Kolín, Dlažba Kolín, Zámkové dlažby Kolín, Zámkové dlažba Kolín, Betonové dlažby Kolín, Betonová dlažba Kolín, Zdící prvky Kolín, Dlažby II jakosti Kolín, Dlažba II jakosti Kolín, Plošné dlažby Kolín, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Tachov Praha 16 Tábor Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha 21 Praha-Lipence Olomouc Praha 5 Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Vyškov Plzeň-město Praha 17 Pardubice Česká Lípa Praha-Královice Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Prachatice Praha 10 Most Praha 3 Opava Cheb Praha-Zličín Plzeň-jih Strakonice Klatovy Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-západ Ostrava-město Kutná Hora Praha-Suchdol Děčín Praha-východ Praha 13 Praha-Vinoř Český Krumlov Praha-Slivenec Šumperk Teplice Praha-Klánovice Hradec Králové Jičín Rakovník Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Křeslice Praha 9 Břeclav Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Nebušice Chrudim Beroun Praha-Koloděje Praha-Libuš Chomutov Písek Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Semily Hodonín Jeseník Liberec Nymburk Praha 4 Svitavy Náchod Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha 7 Prostějov Praha 11 Blansko Přerov Praha 12 Karviná Domažlice Uherské Hradiště Louny Praha-Benice Litoměřice Kladno Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kolín

Levná dlažba Kolín

Dlažba Kolín

Zámkové dlažby Kolín

Zámkové betonové dlažby Kolín

Zámková dlažba Kolín

Betonové dlažby Kolín

Betonová dlažba Kolín

Zdící prvky Kolín

Dlažby II jakosti Kolín

Dlažba II jakosti Kolín

Plošné dlažby Kolín