„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Liberec

Nové produkty Liberec

Dlažby a obrubníky Liberec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Liberec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Liberec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Liberec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Liberec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Liberec, Levná dlažba Liberec, Dlažba Liberec, Zámkové dlažby Liberec, Zámkové dlažba Liberec, Betonové dlažby Liberec, Betonová dlažba Liberec, Zdící prvky Liberec, Dlažby II jakosti Liberec, Dlažba II jakosti Liberec, Plošné dlažby Liberec, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha 9 Kladno Náchod Praha-Satalice Praha-Troja Olomouc Šumperk Semily Ústí nad Orlicí Trutnov Děčín Praha 1 Teplice Přerov Bruntál Praha-Křeslice Vsetín Vyškov Most Jeseník Beroun Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Rakovník Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Louny Rokycany Praha-Benice Karviná Brno-město Mladá Boleslav Nový Jičín Praha 5 České Budějovice Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha 2 Hlavní město Praha Mělník Praha 8 Hradec Králové Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Třebíč Praha-Suchdol Česká Lípa Blansko Cheb Praha-Lochkov Český Krumlov Liberec Praha 18 Prostějov Praha 20 Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha 21 Opava Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Zbraslav Plzeň-sever Karlovy Vary Kolín Znojmo Praha 3 Plzeň-město Praha 12 Praha-Kunratice Praha-Újezd Prachatice Pardubice Praha 10 Zlín Ústí nad Labem Pelhřimov Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Klatovy Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-západ Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-Zličín Tábor Chomutov Hodonín Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Liberec

Levná dlažba Liberec

Dlažba Liberec

Zámkové dlažby Liberec

Zámkové betonové dlažby Liberec

Zámková dlažba Liberec

Betonové dlažby Liberec

Betonová dlažba Liberec

Zdící prvky Liberec

Dlažby II jakosti Liberec

Dlažba II jakosti Liberec

Plošné dlažby Liberec