„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Most

Nové produkty Most

Dlažby a obrubníky Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Most, Levná dlažba Most, Dlažba Most, Zámkové dlažby Most, Zámkové dlažba Most, Betonové dlažby Most, Betonová dlažba Most, Zdící prvky Most, Dlažby II jakosti Most, Dlažba II jakosti Most, Plošné dlažby Most, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-východ Brno-venkov Písek Praha 20 Praha-Zbraslav Strakonice Šumperk Opava Benešov Brno-město Praha-Březiněves Praha 10 Třebíč Praha 14 Hodonín Praha-Přední Kopanina Chrudim Prostějov Praha-Dubeč Karviná Ústí nad Orlicí Jihlava Tachov Svitavy Cheb Trutnov Praha-Újezd Praha 15 Jablonec nad Nisou Teplice Sokolov Praha-Řeporyje Vsetín Tábor Praha-Zličín Praha-Lochkov Liberec Praha-Koloděje Beroun Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Vyškov Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Hradec Králové Kolín Praha-Křeslice Praha 2 Domažlice Semily Praha 12 Praha-Nedvězí Blansko Louny Most Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Královice Praha 13 Praha-Petrovice Český Krumlov Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Libuš Praha 22 Přerov Plzeň-město Praha 7 Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Benice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Jičín Jeseník Rokycany Praha 16 Praha 1 Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 19 Břeclav Karlovy Vary Praha 4 Pelhřimov Prachatice Praha-Satalice Ostrava-město Kladno Nymburk České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Most

Levná dlažba Most

Dlažba Most

Zámkové dlažby Most

Zámkové betonové dlažby Most

Zámková dlažba Most

Betonové dlažby Most

Betonová dlažba Most

Zdící prvky Most

Dlažby II jakosti Most

Dlažba II jakosti Most

Plošné dlažby Most