„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Strakonice Praha-Kunratice Praha 9 Havlíčkův Brod Praha 6 Ústí nad Labem Most Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Zličín Sokolov Praha 17 Tábor Náchod Praha-Nebušice Hlavní město Praha Hradec Králové Praha 21 Prostějov Louny Šumperk Přerov Praha-Běchovice Praha 1 Praha 3 Praha 14 Nymburk Praha 4 Tachov Rakovník Olomouc Praha-Křeslice Praha 10 Praha 19 Jeseník Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 18 Semily Cheb Česká Lípa Praha-Petrovice Brno-venkov Plzeň-jih Praha-Řeporyje Břeclav Praha-Lysolaje Praha-východ Benešov Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 2 Opava Praha-Královice Chomutov Zlín Hodonín Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Lipence Český Krumlov Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Nedvězí Jihlava Praha 5 Pardubice Praha-Čakovice Vyškov Praha-Vinoř Praha-Lochkov Liberec Blansko Děčín Praha-Ďáblice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Klatovy Znojmo Praha 7 Mělník Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Svitavy Kutná Hora Nový Jičín Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Teplice Praha-Zbraslav Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov