„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Rakovník Frýdek-Místek Chrudim Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Benice Třebíč Česká Lípa Praha 17 Zlín Cheb Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Strakonice Praha 12 Praha 8 Nový Jičín Praha-Kolovraty Blansko Vyškov Praha-Zbraslav Znojmo Domažlice Praha 6 Praha 5 Praha 21 Kroměříž Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Troja Litoměřice Hlavní město Praha Praha 15 Klatovy Praha 3 Praha-Kunratice Praha-Libuš Prostějov Praha-Újezd Praha 7 Brno-město Praha 1 Louny Praha 19 Tábor Praha 10 Trutnov Plzeň-jih Praha-Koloděje Břeclav Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Kladno Svitavy Náchod Rokycany Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha 20 Písek Praha-Čakovice Opava Praha-Dubeč Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-východ Přerov Praha-Dolní Chabry Pardubice Most Karviná Praha 16 Tachov Prachatice Praha 22 Semily Praha-západ Nymburk Mělník Praha-Ďáblice Praha 4 Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 9 Šumperk Pelhřimov Praha-Petrovice Ústí nad Labem Děčín Český Krumlov Praha-Zličín Kolín Liberec Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby