„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Koloděje

Nové produkty Praha-Koloděje

Dlažby a obrubníky Praha-Koloděje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Koloděje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Koloděje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Koloděje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Koloděje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Koloděje, Levná dlažba Praha-Koloděje, Dlažba Praha-Koloděje, Zámkové dlažby Praha-Koloděje, Zámkové dlažba Praha-Koloděje, Betonové dlažby Praha-Koloděje, Betonová dlažba Praha-Koloděje, Zdící prvky Praha-Koloděje, Dlažby II jakosti Praha-Koloděje, Dlažba II jakosti Praha-Koloděje, Plošné dlažby Praha-Koloděje, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha-východ Vyškov Praha 8 Karviná Kladno Praha-Slivenec Praha 16 Cheb Praha 21 Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Tábor Praha-Újezd Znojmo Praha-Lysolaje Kolín Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Jihlava Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Přerov Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha 1 Praha 20 Praha 18 Náchod Bruntál České Budějovice Teplice Hlavní město Praha Jeseník Praha-Březiněves Semily Trutnov Plzeň-město Praha-Troja Mělník Nový Jičín Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Královice Karlovy Vary Prostějov Praha 11 Domažlice Pardubice Strakonice Praha 7 Český Krumlov Rakovník Rokycany Chrudim Praha-Kunratice Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Nebušice Nymburk Praha 17 Praha-Lipence Litoměřice Praha 13 Děčín Praha-Běchovice Svitavy Praha 12 Brno-venkov Most Praha-Petrovice Jičín Jindřichův Hradec Praha-Libuš Blansko Olomouc Praha 3 Praha-západ Opava Praha 2 Beroun Praha 19 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Příbram Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Písek Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Třebíč Pelhřimov Brno-město Praha-Benice Plzeň-jih Praha 22 Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Koloděje

Levná dlažba Praha-Koloděje

Dlažba Praha-Koloděje

Zámkové dlažby Praha-Koloděje

Zámkové betonové dlažby Praha-Koloděje

Zámková dlažba Praha-Koloděje

Betonové dlažby Praha-Koloděje

Betonová dlažba Praha-Koloděje

Zdící prvky Praha-Koloděje

Dlažby II jakosti Praha-Koloděje

Dlažba II jakosti Praha-Koloděje

Plošné dlažby Praha-Koloděje