„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Lipence

Nové produkty Praha-Lipence

Dlažby a obrubníky Praha-Lipence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Lipence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Lipence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Lipence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Lipence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Lipence, Levná dlažba Praha-Lipence, Dlažba Praha-Lipence, Zámkové dlažby Praha-Lipence, Zámkové dlažba Praha-Lipence, Betonové dlažby Praha-Lipence, Betonová dlažba Praha-Lipence, Zdící prvky Praha-Lipence, Dlažby II jakosti Praha-Lipence, Dlažba II jakosti Praha-Lipence, Plošné dlažby Praha-Lipence, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Libuš Uherské Hradiště Liberec Vyškov Praha-Březiněves Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha-západ Hradec Králové Beroun Havlíčkův Brod Cheb Praha-Štěrboholy Písek Praha-Lochkov Praha 14 Karlovy Vary Jeseník Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Běchovice Praha 2 Kutná Hora Český Krumlov Olomouc Tachov Hodonín Louny Plzeň-sever Most Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha 22 Kroměříž Náchod Semily Praha 13 Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Ústí nad Orlicí Kladno Trutnov Hlavní město Praha Bruntál Svitavy Praha-Královice Pardubice Praha-Slivenec Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 19 Frýdek-Místek Kolín Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha 6 Česká Lípa České Budějovice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Benešov Plzeň-město Praha 12 Teplice Praha-Benice Zlín Praha 5 Praha-Troja Klatovy Žďár nad Sázavou Šumperk Strakonice Sokolov Opava Mělník Praha-Křeslice Domažlice Brno-venkov Tábor Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 18 Praha-východ Praha-Koloděje Rokycany Praha 7 Chomutov Praha-Dubeč Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Lipence

Levná dlažba Praha-Lipence

Dlažba Praha-Lipence

Zámkové dlažby Praha-Lipence

Zámkové betonové dlažby Praha-Lipence

Zámková dlažba Praha-Lipence

Betonové dlažby Praha-Lipence

Betonová dlažba Praha-Lipence

Zdící prvky Praha-Lipence

Dlažby II jakosti Praha-Lipence

Dlažba II jakosti Praha-Lipence

Plošné dlažby Praha-Lipence