„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Kolín Příbram Most Plzeň-město Praha-Újezd Rokycany Praha 8 Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Blansko Jihlava Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Karviná Bruntál Praha-Klánovice Břeclav Sokolov Praha 21 Praha-Suchdol Praha 14 Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Slivenec Náchod Praha-Lipence Praha-Šeberov Strakonice Ostrava-město Praha-západ Tachov Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha 15 Rakovník Trutnov Plzeň-jih Cheb Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Lochkov Praha-Troja Praha 20 Praha-Ďáblice Zlín Brno-venkov Písek Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Mladá Boleslav Hodonín Chomutov Praha-Kunratice Pardubice Klatovy Praha-Kolovraty Český Krumlov Semily Jičín Praha-Petrovice Liberec Šumperk Praha-Benice Prachatice Praha-Koloděje Praha 7 Praha 11 Praha-Štěrboholy Kutná Hora Hradec Králové Praha 9 Mělník Praha 22 Praha-Satalice Vsetín Louny Plzeň-sever Znojmo Prostějov Nymburk Praha-Dubeč Benešov Praha-Královice Přerov Praha 4 Praha-východ Praha 3 Nový Jičín Praha 1 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice