„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Satalice

Nové produkty Praha-Satalice

Dlažby a obrubníky Praha-Satalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Satalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Satalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Satalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Satalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Satalice, Levná dlažba Praha-Satalice, Dlažba Praha-Satalice, Zámkové dlažby Praha-Satalice, Zámkové dlažba Praha-Satalice, Betonové dlažby Praha-Satalice, Betonová dlažba Praha-Satalice, Zdící prvky Praha-Satalice, Dlažby II jakosti Praha-Satalice, Dlažba II jakosti Praha-Satalice, Plošné dlažby Praha-Satalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Hodonín Praha-Újezd Praha 7 Trutnov Praha-Zličín Praha-Šeberov Děčín Havlíčkův Brod Beroun Praha-Běchovice Praha-Satalice Pelhřimov Písek Praha 1 Praha-Štěrboholy Strakonice Žďár nad Sázavou Šumperk Svitavy Plzeň-město Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Lochkov Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Plzeň-jih Vyškov Chrudim Praha 13 Kutná Hora Praha 19 Chomutov Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Louny Praha 14 Praha 22 Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha-západ Náchod Praha-Kunratice Mělník Olomouc Praha-Křeslice Kladno Rakovník Hlavní město Praha Sokolov Praha 10 Česká Lípa Semily Opava Jihlava Praha-Troja Praha-východ Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Most Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Březiněves Benešov Praha-Benice Praha 4 Rokycany Frýdek-Místek Hradec Králové Praha 6 Zlín Liberec Přerov Domažlice Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha 5 Praha 21 Praha-Nebušice Litoměřice Jeseník Praha-Lipence Praha 3 Příbram České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha 2 Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Satalice

Levná dlažba Praha-Satalice

Dlažba Praha-Satalice

Zámkové dlažby Praha-Satalice

Zámkové betonové dlažby Praha-Satalice

Zámková dlažba Praha-Satalice

Betonové dlažby Praha-Satalice

Betonová dlažba Praha-Satalice

Zdící prvky Praha-Satalice

Dlažby II jakosti Praha-Satalice

Dlažba II jakosti Praha-Satalice

Plošné dlažby Praha-Satalice