„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Kolín Pardubice Praha 9 Praha-Satalice Hodonín Praha-Královice Tábor Praha 5 Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Lochkov Mělník Praha 13 Praha-Šeberov Český Krumlov Jičín Strakonice Praha-Vinoř Praha 7 Praha 11 Nymburk Praha 3 Praha 21 Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 20 Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Újezd Ostrava-město Mladá Boleslav České Budějovice Beroun Praha-Slivenec Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha 22 Praha 17 Kladno Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 1 Teplice Kutná Hora Brno-venkov Praha-Dubeč Praha 14 Cheb Semily Praha-Zličín Praha 6 Hradec Králové Děčín Praha-západ Praha 8 Bruntál Vyškov Česká Lípa Praha-Troja Praha 18 Vsetín Praha-Běchovice Olomouc Sokolov Karviná Třebíč Klatovy Rokycany Praha-Nebušice Domažlice Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha 2 Uherské Hradiště Praha 19 Písek Litoměřice Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Opava Zlín Praha-Nedvězí Praha 12 Hlavní město Praha Liberec Praha-Benice Náchod Most Praha 16 Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy