„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Suchdol

Nové produkty Praha-Suchdol

Dlažby a obrubníky Praha-Suchdol

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Suchdol

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Suchdol

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Suchdol

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Suchdol

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Suchdol, Levná dlažba Praha-Suchdol, Dlažba Praha-Suchdol, Zámkové dlažby Praha-Suchdol, Zámkové dlažba Praha-Suchdol, Betonové dlažby Praha-Suchdol, Betonová dlažba Praha-Suchdol, Zdící prvky Praha-Suchdol, Dlažby II jakosti Praha-Suchdol, Dlažba II jakosti Praha-Suchdol, Plošné dlažby Praha-Suchdol, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha 19 Praha 1 Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Suchdol Most Zlín Praha 13 Český Krumlov Praha-Nebušice Děčín Praha-Zličín Praha-Slivenec Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Sokolov Mladá Boleslav Semily Praha-Benice Praha-Koloděje Praha 14 Praha 9 Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Lipence Praha 21 Praha 20 Tachov Chomutov Praha-Kolovraty České Budějovice Hodonín Česká Lípa Teplice Písek Praha-Velká Chuchle Praha 8 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Brno-město Cheb Trutnov Náchod Praha-Nedvězí Praha 11 Praha 17 Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 22 Praha 18 Praha 12 Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Litoměřice Beroun Liberec Vyškov Praha-Křeslice Ústí nad Labem Strakonice Jablonec nad Nisou Prachatice Mělník Praha-Troja Praha 3 Karviná Rokycany Rychnov nad Kněžnou Blansko Břeclav Plzeň-sever Praha 2 Praha-Královice Praha-Řeporyje Třebíč Olomouc Praha-východ Kladno Brno-venkov Vsetín Rakovník Praha 15 Nymburk Karlovy Vary Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 4 Jičín Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Suchdol

Levná dlažba Praha-Suchdol

Dlažba Praha-Suchdol

Zámkové dlažby Praha-Suchdol

Zámkové betonové dlažby Praha-Suchdol

Zámková dlažba Praha-Suchdol

Betonové dlažby Praha-Suchdol

Betonová dlažba Praha-Suchdol

Zdící prvky Praha-Suchdol

Dlažby II jakosti Praha-Suchdol

Dlažba II jakosti Praha-Suchdol

Plošné dlažby Praha-Suchdol