„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Vyškov Kladno Svitavy Kolín Tábor Žďár nad Sázavou Praha 16 Mladá Boleslav Přerov Sokolov Blansko Praha 11 Břeclav Praha-Koloděje Praha-Zličín Kroměříž Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Lochkov Třebíč Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Řeporyje Praha 8 Uherské Hradiště Klatovy Praha-Ďáblice Hradec Králové Písek Praha 3 Praha-Troja Pardubice Praha-Březiněves Benešov Praha-Nebušice Nový Jičín Semily Rakovník Louny Beroun Praha 21 Praha 20 Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Chrudim Karviná Domažlice Zlín Šumperk Plzeň-sever Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha 2 Praha 4 Český Krumlov Praha-Královice Jeseník Praha 14 Praha 6 Praha-Satalice České Budějovice Most Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Teplice Praha-Dubeč Děčín Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Čakovice Vsetín Brno-venkov Praha-Křeslice Brno-město Plzeň-město Praha 1 Praha-Suchdol Praha 22 Praha 18 Prachatice Olomouc Jihlava Prostějov Strakonice Praha 19 Tachov Hodonín Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř