„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Jihlava Praha 6 Kladno Nový Jičín Praha-Dubeč Praha-Lipence Plzeň-sever Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Libuš Plzeň-jih Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha-východ Praha 2 Hradec Králové Nymburk Trutnov Cheb Praha-Dolní Chabry Kolín Chomutov Praha-Suchdol Strakonice Praha-Troja Havlíčkův Brod Hodonín Praha-Řeporyje Písek Děčín Frýdek-Místek Praha-Šeberov Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 4 Louny Praha 16 Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Královice Praha 10 Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Vsetín Praha 18 Praha-Újezd Svitavy Praha-Benice Plzeň-město Praha 7 Mělník Karviná Praha-Satalice Rakovník Praha 20 Ústí nad Labem Brno-venkov Praha 17 Praha 19 Kroměříž Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Tachov Znojmo Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-západ Klatovy Praha-Čakovice Příbram Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha 14 Praha 5 Uherské Hradiště Benešov Praha 13 Praha 3 Přerov Brno-město Praha-Štěrboholy Beroun Praha 21 Semily Břeclav Teplice Praha-Petrovice Liberec Bruntál Domažlice Jablonec nad Nisou Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby