„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Běchovice Louny Praha 19 České Budějovice Jihlava Praha 15 Praha 21 Kladno Ústí nad Orlicí Pardubice Vsetín Praha 6 Třebíč Karlovy Vary Rakovník Cheb Teplice Žďár nad Sázavou Zlín Ústí nad Labem Vyškov Praha-Suchdol Praha 1 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Beroun Nový Jičín Prostějov Praha-Křeslice Praha 10 Bruntál Opava Havlíčkův Brod Liberec Praha 5 Karviná Praha 18 Hradec Králové Mladá Boleslav Kutná Hora Praha-Šeberov Blansko Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Libuš Plzeň-sever Most Praha-Lysolaje Česká Lípa Benešov Praha-Klánovice Klatovy Praha 4 Olomouc Praha 12 Litoměřice Praha 11 Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha 17 Náchod Příbram Praha-Benice Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha 14 Chrudim Kroměříž Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Petrovice Praha 3 Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 9 Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Kunratice Praha 8 Nymburk Prachatice Děčín Jeseník Brno-město Kolín Domažlice Praha-Troja Trutnov Praha 13 Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha 22 Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk