„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tachov

Nové produkty Tachov

Dlažby a obrubníky Tachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tachov, Levná dlažba Tachov, Dlažba Tachov, Zámkové dlažby Tachov, Zámkové dlažba Tachov, Betonové dlažby Tachov, Betonová dlažba Tachov, Zdící prvky Tachov, Dlažby II jakosti Tachov, Dlažba II jakosti Tachov, Plošné dlažby Tachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Český Krumlov Prostějov Praha 15 Rokycany Praha 3 Praha 14 Praha 22 Beroun Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Rakovník Frýdek-Místek Praha 11 Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Most Praha-Šeberov Praha-Petrovice Jičín Přerov Znojmo Praha-Lochkov Kolín Praha 12 Praha-Velká Chuchle Semily Svitavy Praha-Slivenec Hodonín Praha-západ Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-Satalice Ústí nad Labem Kutná Hora Hlavní město Praha Trutnov Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Strakonice Praha-Čakovice Plzeň-město Mělník Tachov Jeseník Praha-Suchdol Praha 1 Česká Lípa Brno-město Praha-Zličín Prachatice Olomouc Vyškov Příbram Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Troja Praha 10 Domažlice Pelhřimov Tábor Chomutov Praha 9 Třebíč Teplice Liberec Praha-východ Praha 8 Praha-Libuš Hradec Králové Bruntál Kroměříž Praha 18 Karlovy Vary Blansko Chrudim Nový Jičín Praha 6 Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Zlín Praha 17 Jihlava Praha-Královice Praha 5 České Budějovice Jablonec nad Nisou Louny Litoměřice Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tachov

Levná dlažba Tachov

Dlažba Tachov

Zámkové dlažby Tachov

Zámkové betonové dlažby Tachov

Zámková dlažba Tachov

Betonové dlažby Tachov

Betonová dlažba Tachov

Zdící prvky Tachov

Dlažby II jakosti Tachov

Dlažba II jakosti Tachov

Plošné dlažby Tachov