„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Vysočina

Nové produkty Vysočina

Dlažby a obrubníky Vysočina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Vysočina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Vysočina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Vysočina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Vysočina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Vysočina, Levná dlažba Vysočina, Dlažba Vysočina, Zámkové dlažby Vysočina, Zámkové dlažba Vysočina, Betonové dlažby Vysočina, Betonová dlažba Vysočina, Zdící prvky Vysočina, Dlažby II jakosti Vysočina, Dlažba II jakosti Vysočina, Plošné dlažby Vysočina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Nymburk Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Zlín Svitavy Litoměřice Ústí nad Labem Písek Pelhřimov Hradec Králové Vyškov Praha-Lysolaje Třebíč Přerov Blansko Praha 15 Bruntál Šumperk Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 8 Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha 11 Louny Praha-západ Semily Děčín Praha 1 Praha-Koloděje Hlavní město Praha Liberec Praha 19 Praha-Kunratice Cheb Plzeň-jih Jihlava Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Vinoř Strakonice Praha 22 Český Krumlov Praha 17 Praha-Nebušice Chomutov Jičín Praha 10 Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Dolní Chabry České Budějovice Rokycany Kladno Praha-Nedvězí Kroměříž Domažlice Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Královice Česká Lípa Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Troja Praha 5 Náchod Praha 7 Praha-Čakovice Praha-Libuš Most Praha-Velká Chuchle Příbram Frýdek-Místek Mělník Vsetín Opava Ostrava-město Jeseník Jablonec nad Nisou Sokolov Prachatice Praha 20 Praha-východ Hodonín Beroun Rakovník Tachov Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Vysočina

Levná dlažba Vysočina

Dlažba Vysočina

Zámkové dlažby Vysočina

Zámkové betonové dlažby Vysočina

Zámková dlažba Vysočina

Betonové dlažby Vysočina

Betonová dlažba Vysočina

Zdící prvky Vysočina

Dlažby II jakosti Vysočina

Dlažba II jakosti Vysočina

Plošné dlažby Vysočina