„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Beroun Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Zličín Blansko Praha 6 Česká Lípa Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha 21 Vyškov Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Velká Chuchle Litoměřice Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 17 Uherské Hradiště Praha 9 Praha 1 Praha-Běchovice Chrudim Praha-Šeberov Zlín Hradec Králové Praha 12 České Budějovice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 22 Karviná Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Ďáblice Klatovy Benešov Tábor Nymburk Praha-Nebušice Praha-Benice Písek Praha-Satalice Břeclav Liberec Praha-Vinoř Plzeň-sever Plzeň-město Praha-východ Brno-město Třebíč Semily Mělník Praha-Troja Praha 20 Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Vsetín Praha-Slivenec Most Rakovník Ostrava-město Praha 10 Jičín Praha-Klánovice Strakonice Kolín Praha 8 Praha 15 Praha-Kolovraty Teplice Hodonín Praha 19 Sokolov Praha 16 Brno-venkov Praha-Lipence Příbram Šumperk Domažlice Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Děčín Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 14 Louny Jindřichův Hradec Pelhřimov Náchod Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Tachov Praha-Nedvězí Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny