„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Louny Pardubice Semily Nymburk Praha-Zbraslav Praha 3 Praha 7 Ostrava-město Praha 14 Děčín Karviná Praha-Lochkov Přerov Kutná Hora Klatovy Teplice Náchod Mělník Praha 4 Praha-Troja Praha-Lipence Praha 19 Praha 21 Praha 6 Praha-Nedvězí Znojmo Tábor Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Beroun Tachov Příbram Bruntál Praha-Dolní Počernice Vsetín Sokolov Nový Jičín Praha 22 Praha-Přední Kopanina Blansko Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 9 Praha 1 Svitavy Kladno Hlavní město Praha Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Petrovice Opava Praha 17 Hradec Králové Rokycany Chomutov Prachatice Plzeň-jih Strakonice Praha 8 Prostějov Praha-Koloděje Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Praha 2 Jičín Třebíč Praha-Slivenec Cheb Břeclav Praha-Velká Chuchle České Budějovice Plzeň-město Olomouc Litoměřice Brno-město Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Zličín Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Satalice Benešov Trutnov Most Vyškov Hodonín Praha-Šeberov Jeseník Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny