„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Most Blansko Hradec Králové Pardubice Plzeň-sever Benešov Brno-město Zlín Praha-Čakovice Praha 18 Znojmo Praha-Dolní Chabry Vyškov Litoměřice Praha 4 Sokolov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Libuš Liberec Praha 12 Praha-východ Mělník Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Karviná Přerov Plzeň-město Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Kutná Hora Havlíčkův Brod Jičín Praha-Zličín Louny Praha-Lipence Praha 8 Praha 9 Prostějov Opava Jeseník Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Suchdol Svitavy Chrudim Příbram Praha 16 Nymburk Domažlice Praha 17 Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Nebušice Kladno Prachatice Olomouc Děčín Klatovy Třebíč Praha 5 Praha 2 Kolín Mladá Boleslav Praha-Troja Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-západ Karlovy Vary Šumperk Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Ďáblice Písek Strakonice Praha-Satalice Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha 13 Uherské Hradiště Rokycany Praha-Vinoř Náchod Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny