„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 21 Praha 14 Trutnov Jičín Uherské Hradiště České Budějovice Praha 4 Praha 13 Rakovník Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-Troja Prostějov Praha-Dolní Chabry Tachov Domažlice Žďár nad Sázavou Teplice Zlín Praha-Zličín Praha-Koloděje Jihlava Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha 7 Česká Lípa Praha 18 Klatovy Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha 9 Vyškov Praha-západ Mladá Boleslav Cheb Brno-venkov Pardubice Bruntál Rokycany Benešov Praha 10 Chomutov Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha 2 Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha-Klánovice Pelhřimov Kutná Hora Praha 12 Praha 20 Jindřichův Hradec Mělník Český Krumlov Praha 16 Litoměřice Kolín Semily Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Šumperk Děčín Praha-Křeslice Strakonice Vsetín Praha 8 Jeseník Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Dubeč Třebíč Hlavní město Praha Praha-Slivenec Opava Tábor Praha-Libuš Praha-Březiněves Náchod Nymburk Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Chrudim Frýdek-Místek Louny Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny