„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Pardubice Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Teplice Praha 16 Praha-Nebušice Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Beroun Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha 14 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 20 Prostějov Brno-město Příbram Praha-Újezd Rokycany Tábor Praha-Vinoř Praha-Slivenec Uherské Hradiště Cheb Domažlice Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Mělník Chrudim Praha 21 Brno-venkov Praha-Šeberov Hradec Králové Praha-východ Jičín Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Troja Ostrava-město Kutná Hora Ústí nad Labem Opava Prachatice Vsetín Praha 13 Písek Praha 8 Benešov Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Čakovice Praha-Satalice Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 15 Kroměříž Hodonín Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Lysolaje Praha 1 Děčín Praha 11 Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha 9 Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha-západ Frýdek-Místek Praha 12 Český Krumlov Litoměřice Bruntál Semily Liberec Praha 19 Trutnov Most Břeclav Vyškov Praha-Libuš Praha 3 Praha 4 Karlovy Vary Karviná Praha-Královice Praha 6 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny