„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Chomutov Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha-Vinoř Most Šumperk Chrudim Zlín Praha 11 Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Beroun Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Lysolaje Prostějov Praha 12 Praha-Klánovice Opava Břeclav České Budějovice Praha 9 Praha-Libuš Brno-město Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Kroměříž Litoměřice Vsetín Znojmo Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Satalice Strakonice Jihlava Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Příbram Rakovník Praha 5 Praha-východ Praha 4 Prachatice Benešov Praha-Suchdol Louny Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha-Troja Frýdek-Místek Praha 7 Mělník Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Klatovy Plzeň-jih Nový Jičín Třebíč Hradec Králové Jičín Plzeň-město Karviná Praha-Dubeč Tábor Praha-Královice Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 15 Bruntál Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Štěrboholy Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Semily Ústí nad Labem Praha 13 Praha 6 Teplice Náchod Pardubice Nymburk Praha 18 Praha-Nebušice Praha-Lochkov Olomouc Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny