„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha 16 Praha 19 Prostějov Praha-Lochkov Plzeň-město Bruntál Svitavy Nymburk Praha 12 Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha 10 Praha-Újezd Praha 6 Praha-Vinoř Uherské Hradiště Zlín Přerov Pelhřimov Praha 2 Liberec Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Satalice Frýdek-Místek Brno-venkov Kladno Hradec Králové Sokolov Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-východ Praha 5 Praha 8 Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Dolní Chabry Jičín Brno-město Beroun Praha-Řeporyje Rakovník Kutná Hora Kroměříž Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha-západ Opava Pardubice Mladá Boleslav Plzeň-jih Mělník Trutnov Nový Jičín Semily Česká Lípa Praha 3 Hodonín Praha 11 Písek Blansko Karviná Praha-Kunratice Praha 22 České Budějovice Klatovy Praha-Dolní Počernice Vsetín Vyškov Praha-Šeberov Jeseník Praha 20 Strakonice Benešov Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha 18 Rokycany Praha-Březiněves Praha 21 Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 7 Praha-Dubeč Praha 4 Most Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny