„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Ďáblice Zlín Praha 9 Nový Jičín Praha 22 Praha-Kolovraty Sokolov Praha 21 Vyškov Praha 20 Plzeň-jih Mladá Boleslav Vsetín Praha-Benice Klatovy Kladno Praha 12 Praha-Klánovice Rokycany Mělník České Budějovice Česká Lípa Frýdek-Místek Prostějov Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 6 Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Trutnov Jeseník Tachov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Louny Kolín Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-západ Jindřichův Hradec Beroun Přerov Praha-Satalice Praha 4 Praha-Šeberov Olomouc Blansko Karlovy Vary Chomutov Praha-Lochkov Praha 10 Most Praha-východ Chrudim Liberec Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Jihlava Nymburk Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha 5 Šumperk Brno-venkov Ústí nad Labem Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Teplice Břeclav Praha 14 Praha 8 Praha-Nebušice Bruntál Praha-Nedvězí Praha 19 Hlavní město Praha Litoměřice Náchod Děčín Praha 7 Karviná Praha 16 Pardubice Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Opava Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny