„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Zličín Ústí nad Labem Nový Jičín Kutná Hora Blansko Praha-Křeslice Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha 8 Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Dubeč Praha-východ Břeclav Praha 12 Praha-Lipence Praha-západ Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Uherské Hradiště Praha-Slivenec Benešov Česká Lípa Jihlava Praha 5 Praha-Vinoř Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Troja Praha 2 Praha-Nebušice Brno-město Praha-Královice Chomutov Písek Praha-Nedvězí Šumperk Jeseník Teplice Praha-Benice Svitavy Děčín Praha 15 Chrudim Praha-Velká Chuchle Příbram Praha 11 Praha 6 Praha 13 Praha 20 Brno-venkov Praha 21 Znojmo Praha 7 Karlovy Vary Plzeň-sever Praha-Satalice Prachatice Praha 3 Praha-Suchdol Praha 1 Litoměřice Prostějov Hodonín Tábor Louny Jičín Praha 4 Praha 16 Hradec Králové Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Libuš Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Beroun Rychnov nad Kněžnou Opava Nymburk Mělník Plzeň-město Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Liberec Kroměříž Mladá Boleslav Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 17 Strakonice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny