„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Baliny

Nové produkty Baliny

Dlažby a obrubníky Baliny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Baliny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Baliny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Baliny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Baliny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Baliny, Levná dlažba Baliny, Dlažba Baliny, Zámkové dlažby Baliny, Zámkové dlažba Baliny, Betonové dlažby Baliny, Betonová dlažba Baliny, Zdící prvky Baliny, Dlažby II jakosti Baliny, Dlažba II jakosti Baliny, Plošné dlažby Baliny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha 5 Praha 16 Praha-Čakovice Liberec Jičín Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 19 Pardubice Hodonín Benešov Praha-Nebušice Sokolov Olomouc Praha 4 Nymburk Frýdek-Místek Tábor Praha-východ Praha 13 Rakovník Jindřichův Hradec Vyškov Most Hradec Králové Praha 18 Praha 1 Opava Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 9 Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Petrovice Klatovy Praha-Troja Praha 17 Břeclav Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Satalice Praha 14 Znojmo Semily Mělník Plzeň-město Chomutov Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Domažlice Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Kroměříž Strakonice Šumperk Praha-Újezd Praha 11 Praha-Řeporyje Třebíč Praha 8 Praha 20 Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Šeberov Nový Jičín Kolín Jihlava Chrudim Praha-Vinoř Rokycany Brno-město Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 10 Písek Plzeň-jih Praha-Koloděje Louny Praha 21 Přerov Praha-Zbraslav Praha-Zličín Tachov Plzeň-sever Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha-Nedvězí Bruntál Jeseník Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 22 Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Baliny

Levná dlažba Baliny

Dlažba Baliny

Zámkové dlažby Baliny

Zámkové betonové dlažby Baliny

Zámková dlažba Baliny

Betonové dlažby Baliny

Betonová dlažba Baliny

Zdící prvky Baliny

Dlažby II jakosti Baliny

Dlažba II jakosti Baliny

Plošné dlažby Baliny