„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakovičky

Nové produkty Čakovičky

Dlažby a obrubníky Čakovičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakovičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakovičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakovičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakovičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakovičky, Levná dlažba Čakovičky, Dlažba Čakovičky, Zámkové dlažby Čakovičky, Zámkové dlažba Čakovičky, Betonové dlažby Čakovičky, Betonová dlažba Čakovičky, Zdící prvky Čakovičky, Dlažby II jakosti Čakovičky, Dlažba II jakosti Čakovičky, Plošné dlažby Čakovičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Příbram Jihlava Jičín Praha-Zličín Litoměřice Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Pardubice Praha-Březiněves Semily Praha 22 Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 18 Praha-západ Praha-Vinoř Benešov Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Dubeč Chomutov Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Prostějov Zlín Svitavy Jeseník Nový Jičín Kutná Hora Česká Lípa Praha-Benice Hradec Králové Praha 15 Olomouc Praha 10 Znojmo Pelhřimov Praha-Čakovice Tábor Most Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha 13 Trutnov Praha 21 Brno-město Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Náchod Třebíč Liberec České Budějovice Tachov Bruntál Praha-Koloděje Břeclav Ústí nad Labem Prachatice Karviná Kolín Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha 5 Hodonín Praha-Královice Sokolov Hlavní město Praha Písek Cheb Vyškov Mělník Praha-Šeberov Plzeň-sever Přerov Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha 4 Praha 7 Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Ďáblice Praha 16 Teplice Klatovy Kroměříž Praha-Přední Kopanina Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakovičky

Levná dlažba Čakovičky

Dlažba Čakovičky

Zámkové dlažby Čakovičky

Zámkové betonové dlažby Čakovičky

Zámková dlažba Čakovičky

Betonové dlažby Čakovičky

Betonová dlažba Čakovičky

Zdící prvky Čakovičky

Dlažby II jakosti Čakovičky

Dlažba II jakosti Čakovičky

Plošné dlažby Čakovičky