„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakovičky

Nové produkty Čakovičky

Dlažby a obrubníky Čakovičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakovičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakovičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakovičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakovičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakovičky, Levná dlažba Čakovičky, Dlažba Čakovičky, Zámkové dlažby Čakovičky, Zámkové dlažba Čakovičky, Betonové dlažby Čakovičky, Betonová dlažba Čakovičky, Zdící prvky Čakovičky, Dlažby II jakosti Čakovičky, Dlažba II jakosti Čakovičky, Plošné dlažby Čakovičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Šeberov Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Troja Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Chrudim Ústí nad Labem Semily Hodonín Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha-Lochkov Plzeň-město Bruntál Brno-město Kroměříž Beroun Praha 20 Prostějov Praha 13 Chomutov Děčín Jihlava Praha-Benice Třebíč Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Praha-Běchovice Zlín Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Ostrava-město Cheb České Budějovice Pelhřimov Znojmo Česká Lípa Praha-Čakovice Louny Praha 6 Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Jeseník Tábor Praha-Nebušice Praha-západ Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha 1 Domažlice Praha-východ Vyškov Strakonice Frýdek-Místek Most Nový Jičín Praha 21 Tachov Praha 14 Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 8 Karviná Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 3 Praha-Kolovraty Benešov Liberec Žďár nad Sázavou Přerov Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha 16 Plzeň-sever Kolín Olomouc Klatovy Rakovník Písek Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Nymburk Praha-Slivenec Kladno Břeclav Praha 4 Praha-Satalice Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakovičky

Levná dlažba Čakovičky

Dlažba Čakovičky

Zámkové dlažby Čakovičky

Zámkové betonové dlažby Čakovičky

Zámková dlažba Čakovičky

Betonové dlažby Čakovičky

Betonová dlažba Čakovičky

Zdící prvky Čakovičky

Dlažby II jakosti Čakovičky

Dlažba II jakosti Čakovičky

Plošné dlažby Čakovičky