„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechočovice

Nové produkty Čechočovice

Dlažby a obrubníky Čechočovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechočovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechočovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechočovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechočovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechočovice, Levná dlažba Čechočovice, Dlažba Čechočovice, Zámkové dlažby Čechočovice, Zámkové dlažba Čechočovice, Betonové dlažby Čechočovice, Betonová dlažba Čechočovice, Zdící prvky Čechočovice, Dlažby II jakosti Čechočovice, Dlažba II jakosti Čechočovice, Plošné dlažby Čechočovice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Praha 2 Nymburk Brno-město Šumperk Tachov Mladá Boleslav Trutnov Tábor Uherské Hradiště Ostrava-město Blansko Praha-Běchovice Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Český Krumlov Zlín Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha 18 Praha 22 Praha 14 Praha 17 Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha 21 Opava Praha-Zličín Prostějov Domažlice Vsetín Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Liberec Znojmo Chrudim Prachatice Třebíč Praha 16 Plzeň-jih Praha 20 Praha 3 Jablonec nad Nisou Teplice Praha-Nebušice České Budějovice Praha 19 Most Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-Královice Praha 1 Praha 12 Kolín Praha 15 Kroměříž Rokycany Beroun Praha-Nedvězí Hradec Králové Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Strakonice Praha-Benice Bruntál Praha-Dubeč Klatovy Praha-Satalice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Jihlava Děčín Praha-východ Praha 8 Praha-západ Praha-Lipence Kutná Hora Praha-Řeporyje Chomutov Rychnov nad Kněžnou Vyškov Náchod Praha-Koloděje Praha-Troja Olomouc Písek Pardubice Mělník Pelhřimov Louny Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Vinoř Rakovník Praha-Libuš Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechočovice

Levná dlažba Čechočovice

Dlažba Čechočovice

Zámkové dlažby Čechočovice

Zámkové betonové dlažby Čechočovice

Zámková dlažba Čechočovice

Betonové dlažby Čechočovice

Betonová dlažba Čechočovice

Zdící prvky Čechočovice

Dlažby II jakosti Čechočovice

Dlažba II jakosti Čechočovice

Plošné dlažby Čechočovice