„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechočovice

Nové produkty Čechočovice

Dlažby a obrubníky Čechočovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechočovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechočovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechočovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechočovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechočovice, Levná dlažba Čechočovice, Dlažba Čechočovice, Zámkové dlažby Čechočovice, Zámkové dlažba Čechočovice, Betonové dlažby Čechočovice, Betonová dlažba Čechočovice, Zdící prvky Čechočovice, Dlažby II jakosti Čechočovice, Dlažba II jakosti Čechočovice, Plošné dlažby Čechočovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Kutná Hora Praha 12 Kladno Frýdek-Místek Prostějov Praha-Březiněves Strakonice Praha-Kolovraty Břeclav Trutnov Praha-Nebušice Tábor Český Krumlov Praha 22 Třebíč Hodonín Brno-venkov Praha 6 Chomutov Praha 13 Beroun Pelhřimov Kroměříž Pardubice Praha-Suchdol Šumperk Plzeň-jih Praha-Benice Praha 9 Praha-Slivenec Praha 4 Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Brno-město Praha 3 Chrudim Praha 20 Jičín Česká Lípa Jeseník Praha-Satalice Svitavy Praha 18 Most Jablonec nad Nisou Zlín Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha 2 Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Jihlava Olomouc Praha-Ďáblice Náchod Bruntál Ústí nad Labem Mladá Boleslav Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Čakovice Tachov Nymburk Benešov Přerov Praha 10 Opava Rokycany Ostrava-město Blansko Praha 7 Praha 8 Teplice Nový Jičín Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha 17 Znojmo Litoměřice Praha-Újezd Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Královice Karviná Písek Louny Praha-Klánovice Sokolov Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechočovice

Levná dlažba Čechočovice

Dlažba Čechočovice

Zámkové dlažby Čechočovice

Zámkové betonové dlažby Čechočovice

Zámková dlažba Čechočovice

Betonové dlažby Čechočovice

Betonová dlažba Čechočovice

Zdící prvky Čechočovice

Dlažby II jakosti Čechočovice

Dlažba II jakosti Čechočovice

Plošné dlažby Čechočovice