„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechtice

Nové produkty Čechtice

Dlažby a obrubníky Čechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechtice, Levná dlažba Čechtice, Dlažba Čechtice, Zámkové dlažby Čechtice, Zámkové dlažba Čechtice, Betonové dlažby Čechtice, Betonová dlažba Čechtice, Zdící prvky Čechtice, Dlažby II jakosti Čechtice, Dlažba II jakosti Čechtice, Plošné dlažby Čechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Dubeč Tábor Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Prostějov Česká Lípa Písek Praha-Šeberov Praha-západ Hradec Králové Praha-Troja Domažlice Praha 4 Příbram Vyškov Praha-Královice Brno-město Teplice Praha-Lipence Praha 9 Klatovy Hlavní město Praha Nymburk Praha-Nebušice Plzeň-sever Praha 11 Praha 10 Praha 2 Praha 17 Kladno Jičín Blansko Praha-Koloděje Praha 20 Jihlava Břeclav Louny Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Znojmo Most Semily Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Hodonín Brno-venkov Kroměříž Pardubice Sokolov Benešov Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Karviná Plzeň-jih Ústí nad Labem Jeseník Liberec Praha 18 Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Chomutov Chrudim Praha-východ Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 8 Tachov Praha-Zličín Vsetín Praha 13 Rakovník Litoměřice Praha 7 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Trutnov Praha 21 Děčín Praha 15 Ostrava-město Praha-Křeslice Rokycany Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Běchovice Olomouc Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechtice

Levná dlažba Čechtice

Dlažba Čechtice

Zámkové dlažby Čechtice

Zámkové betonové dlažby Čechtice

Zámková dlažba Čechtice

Betonové dlažby Čechtice

Betonová dlažba Čechtice

Zdící prvky Čechtice

Dlažby II jakosti Čechtice

Dlažba II jakosti Čechtice

Plošné dlažby Čechtice