„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechtice

Nové produkty Čechtice

Dlažby a obrubníky Čechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechtice, Levná dlažba Čechtice, Dlažba Čechtice, Zámkové dlažby Čechtice, Zámkové dlažba Čechtice, Betonové dlažby Čechtice, Betonová dlažba Čechtice, Zdící prvky Čechtice, Dlažby II jakosti Čechtice, Dlažba II jakosti Čechtice, Plošné dlažby Čechtice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Benešov Ostrava-město Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Jihlava Praha 11 Praha 12 Náchod Praha 21 Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 10 Praha 3 Liberec Praha-Suchdol Praha-Troja Blansko Kutná Hora Praha 19 Karviná Břeclav Litoměřice Domažlice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Hradec Králové Třebíč Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 13 Kroměříž Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 22 Olomouc Praha-Nebušice Praha 15 Pardubice Praha-Benice Český Krumlov Karlovy Vary Praha-Lochkov Trutnov Ústí nad Labem Plzeň-jih Most Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha 7 Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Řeporyje Sokolov Žďár nad Sázavou Bruntál Vsetín Praha 20 Příbram Praha-Koloděje Mladá Boleslav Uherské Hradiště Kladno Praha 18 Prostějov Praha 16 Praha 1 Přerov Frýdek-Místek Mělník Tachov Praha-Satalice Jičín Praha-Křeslice Jeseník Rychnov nad Kněžnou Nymburk Jindřichův Hradec Svitavy Kolín Zlín Nový Jičín Praha-Újezd Praha 6 Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechtice

Levná dlažba Čechtice

Dlažba Čechtice

Zámkové dlažby Čechtice

Zámkové betonové dlažby Čechtice

Zámková dlažba Čechtice

Betonové dlažby Čechtice

Betonová dlažba Čechtice

Zdící prvky Čechtice

Dlažby II jakosti Čechtice

Dlažba II jakosti Čechtice

Plošné dlažby Čechtice