„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechtice

Nové produkty Čechtice

Dlažby a obrubníky Čechtice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechtice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechtice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechtice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechtice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechtice, Levná dlažba Čechtice, Dlažba Čechtice, Zámkové dlažby Čechtice, Zámkové dlažba Čechtice, Betonové dlažby Čechtice, Betonová dlažba Čechtice, Zdící prvky Čechtice, Dlažby II jakosti Čechtice, Dlažba II jakosti Čechtice, Plošné dlažby Čechtice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Pardubice Praha-Kunratice Brno-město Praha-Satalice Teplice Strakonice Frýdek-Místek Praha 15 Příbram Jindřichův Hradec Praha 10 Kolín Praha 5 Jihlava Praha-Libuš Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha 14 Praha-Šeberov Brno-venkov Olomouc Praha 22 Praha 21 Praha 18 Plzeň-jih Praha-Petrovice Zlín Domažlice Šumperk Praha 4 Rokycany Klatovy Praha 2 Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Řeporyje Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Semily Praha-Koloděje Chrudim Náchod Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 3 Hodonín Praha-východ Vyškov Tábor Karviná Praha-Březiněves Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Lochkov Opava Praha-Běchovice České Budějovice Praha 17 Cheb Ústí nad Orlicí Trutnov Praha 1 Nymburk Louny Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Prachatice Most Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Liberec Český Krumlov Jeseník Písek Praha 20 Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha 7 Rakovník Břeclav Plzeň-město Praha-Královice Nový Jičín Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechtice

Levná dlažba Čechtice

Dlažba Čechtice

Zámkové dlažby Čechtice

Zámkové betonové dlažby Čechtice

Zámková dlažba Čechtice

Betonové dlažby Čechtice

Betonová dlažba Čechtice

Zdící prvky Čechtice

Dlažby II jakosti Čechtice

Dlažba II jakosti Čechtice

Plošné dlažby Čechtice