„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechy

Nové produkty Čechy

Dlažby a obrubníky Čechy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechy, Levná dlažba Čechy, Dlažba Čechy, Zámkové dlažby Čechy, Zámkové dlažba Čechy, Betonové dlažby Čechy, Betonová dlažba Čechy, Zdící prvky Čechy, Dlažby II jakosti Čechy, Dlažba II jakosti Čechy, Plošné dlažby Čechy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 19 Praha 1 Prostějov Praha 16 Hradec Králové Brno-venkov Jindřichův Hradec Blansko Praha-Koloděje Karlovy Vary Liberec Praha-Suchdol Jeseník Praha-Satalice Praha-Benice Teplice Hlavní město Praha Karviná Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 14 Jihlava Rakovník Vyškov Praha 10 Znojmo Praha-Nebušice Bruntál Litoměřice Praha-Zbraslav Trutnov Olomouc Praha 12 České Budějovice Praha-Ďáblice Rokycany Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Březiněves Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Zlín Kolín Praha 3 Klatovy Kroměříž Plzeň-město Přerov Kutná Hora Břeclav Kladno Svitavy Mělník Domažlice Praha 9 Praha-Újezd Příbram Pardubice Frýdek-Místek Brno-město Praha 18 Praha-Běchovice Cheb Praha-Šeberov Praha 8 Louny Sokolov Praha-západ Benešov Praha 15 Nový Jičín Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Tachov Nymburk Praha 7 Beroun Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Tábor Praha 11 Praha 13 Praha 22 Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Třebíč Praha 2 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechy

Levná dlažba Čechy

Dlažba Čechy

Zámkové dlažby Čechy

Zámkové betonové dlažby Čechy

Zámková dlažba Čechy

Betonové dlažby Čechy

Betonová dlažba Čechy

Zdící prvky Čechy

Dlažby II jakosti Čechy

Dlažba II jakosti Čechy

Plošné dlažby Čechy