„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechy

Nové produkty Čechy

Dlažby a obrubníky Čechy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechy, Levná dlažba Čechy, Dlažba Čechy, Zámkové dlažby Čechy, Zámkové dlažba Čechy, Betonové dlažby Čechy, Betonová dlažba Čechy, Zdící prvky Čechy, Dlažby II jakosti Čechy, Dlažba II jakosti Čechy, Plošné dlažby Čechy, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Přerov Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 2 Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Březiněves Louny Opava Vsetín Karlovy Vary Praha 13 Břeclav Hodonín Uherské Hradiště Česká Lípa Blansko Kutná Hora Praha 6 Praha 19 Praha-Benice Praha-Lochkov Chrudim Litoměřice Rakovník Ostrava-město Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Náchod Praha 8 Praha-Klánovice Trutnov Praha 11 Praha-Běchovice Nymburk Svitavy Písek Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Dolní Chabry Děčín Praha-Troja Praha-Zličín Praha 22 Praha-Vinoř Brno-venkov Brno-město Teplice Zlín Cheb Hradec Králové Praha 12 Semily Plzeň-jih Praha 10 Benešov Ústí nad Labem Praha 14 Praha 5 Praha-východ Most Třebíč Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Kladno Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 21 Praha 3 Vyškov Praha-západ České Budějovice Olomouc Praha 7 Liberec Znojmo Bruntál Praha 1 Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Plzeň-město Praha 18 Kolín Pelhřimov Jičín Sokolov Domažlice Beroun Praha 17 Praha-Slivenec Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechy

Levná dlažba Čechy

Dlažba Čechy

Zámkové dlažby Čechy

Zámkové betonové dlažby Čechy

Zámková dlažba Čechy

Betonové dlažby Čechy

Betonová dlažba Čechy

Zdící prvky Čechy

Dlažby II jakosti Čechy

Dlažba II jakosti Čechy

Plošné dlažby Čechy