„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čečovice

Nové produkty Čečovice

Dlažby a obrubníky Čečovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čečovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čečovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čečovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čečovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čečovice, Levná dlažba Čečovice, Dlažba Čečovice, Zámkové dlažby Čečovice, Zámkové dlažba Čečovice, Betonové dlažby Čečovice, Betonová dlažba Čečovice, Zdící prvky Čečovice, Dlažby II jakosti Čečovice, Dlažba II jakosti Čečovice, Plošné dlažby Čečovice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 3 Semily Praha-východ Žďár nad Sázavou Karviná Havlíčkův Brod Praha 16 Opava Praha 1 Přerov Praha 5 Praha-Kunratice Praha 14 Jičín Pardubice Praha-západ Chomutov Kolín Olomouc Praha 6 Nymburk Bruntál Louny Praha-Lysolaje Praha 12 Jeseník Písek Třebíč Vsetín Chrudim Teplice Praha-Štěrboholy Praha 20 Svitavy Praha 21 Praha-Zbraslav Beroun Praha 18 Praha 13 Praha 9 Strakonice Praha-Troja Tachov Prachatice Praha 2 Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 10 Český Krumlov Prostějov Praha 7 Znojmo Hodonín Jablonec nad Nisou Praha 4 Blansko Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Příbram Praha 15 České Budějovice Brno-město Karlovy Vary Uherské Hradiště Sokolov Hradec Králové Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-Křeslice Nový Jičín Děčín Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha 22 Kroměříž Cheb Praha-Slivenec Šumperk Most Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Nebušice Břeclav Praha-Šeberov Tábor Trutnov Plzeň-město Jihlava Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 8 Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čečovice

Levná dlažba Čečovice

Dlažba Čečovice

Zámkové dlažby Čečovice

Zámkové betonové dlažby Čečovice

Zámková dlažba Čečovice

Betonové dlažby Čečovice

Betonová dlažba Čečovice

Zdící prvky Čečovice

Dlažby II jakosti Čečovice

Dlažba II jakosti Čečovice

Plošné dlažby Čečovice