„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čehovice

Nové produkty Čehovice

Dlažby a obrubníky Čehovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čehovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čehovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čehovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čehovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čehovice, Levná dlažba Čehovice, Dlažba Čehovice, Zámkové dlažby Čehovice, Zámkové dlažba Čehovice, Betonové dlažby Čehovice, Betonová dlažba Čehovice, Zdící prvky Čehovice, Dlažby II jakosti Čehovice, Dlažba II jakosti Čehovice, Plošné dlažby Čehovice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Blansko Náchod České Budějovice Zlín Rakovník Louny Hodonín Praha 15 Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Šeberov Litoměřice Děčín Praha-Zbraslav Přerov Plzeň-jih Praha 10 Mělník Praha-Suchdol Třebíč Hradec Králové Strakonice Praha 4 Praha-Čakovice Jihlava Chomutov Praha 19 Beroun Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Semily Karviná Tábor Česká Lípa Brno-město Vyškov Prostějov Opava Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Dubeč Klatovy Praha 22 Nový Jičín Praha 1 Praha 13 Praha-Řeporyje Pardubice Most Praha 9 Kladno Kutná Hora Praha-Satalice Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha 6 Liberec Znojmo Praha 20 Domažlice Plzeň-město Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha-Troja Kolín Praha-Klánovice Olomouc Chrudim Svitavy Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Vinoř Ostrava-město Praha 11 Písek Praha 2 Karlovy Vary Praha 12 Praha-Zličín Praha 8 Rokycany Praha-Újezd Praha-Královice Nymburk Praha-Nedvězí Praha-Lipence Plzeň-sever Benešov Břeclav Jeseník Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čehovice

Levná dlažba Čehovice

Dlažba Čehovice

Zámkové dlažby Čehovice

Zámkové betonové dlažby Čehovice

Zámková dlažba Čehovice

Betonové dlažby Čehovice

Betonová dlažba Čehovice

Zdící prvky Čehovice

Dlažby II jakosti Čehovice

Dlažba II jakosti Čehovice

Plošné dlažby Čehovice