„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čehovice

Nové produkty Čehovice

Dlažby a obrubníky Čehovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čehovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čehovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čehovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čehovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čehovice, Levná dlažba Čehovice, Dlažba Čehovice, Zámkové dlažby Čehovice, Zámkové dlažba Čehovice, Betonové dlažby Čehovice, Betonová dlažba Čehovice, Zdící prvky Čehovice, Dlažby II jakosti Čehovice, Dlažba II jakosti Čehovice, Plošné dlažby Čehovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Dubeč Brno-město Ústí nad Orlicí Praha 10 Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Nymburk Brno-venkov Praha-západ Praha 4 Třebíč Praha-Klánovice Mělník Praha 18 Praha-Benice Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha-východ České Budějovice Jičín Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Hodonín Plzeň-jih Semily Chrudim Pelhřimov Cheb Znojmo Kladno Praha-Kunratice Česká Lípa Karviná Tachov Praha 6 Břeclav Praha 20 Strakonice Chomutov Praha-Libuš Plzeň-sever Pardubice Praha 2 Rokycany Praha-Křeslice Praha-Suchdol Olomouc Písek Přerov Louny Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Újezd Praha 9 Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-Šeberov Kolín Praha 19 Příbram Karlovy Vary Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha 21 Sokolov Praha 13 Praha-Nebušice Mladá Boleslav Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Blansko Litoměřice Praha-Zličín Hradec Králové Beroun Rychnov nad Kněžnou Most Jindřichův Hradec Vsetín Praha 17 Šumperk Praha-Řeporyje Praha 14 Opava Teplice Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čehovice

Levná dlažba Čehovice

Dlažba Čehovice

Zámkové dlažby Čehovice

Zámkové betonové dlažby Čehovice

Zámková dlažba Čehovice

Betonové dlažby Čehovice

Betonová dlažba Čehovice

Zdící prvky Čehovice

Dlažby II jakosti Čehovice

Dlažba II jakosti Čehovice

Plošné dlažby Čehovice