„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čehovice

Nové produkty Čehovice

Dlažby a obrubníky Čehovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čehovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čehovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čehovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čehovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čehovice, Levná dlažba Čehovice, Dlažba Čehovice, Zámkové dlažby Čehovice, Zámkové dlažba Čehovice, Betonové dlažby Čehovice, Betonová dlažba Čehovice, Zdící prvky Čehovice, Dlažby II jakosti Čehovice, Dlažba II jakosti Čehovice, Plošné dlažby Čehovice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Karviná Břeclav Praha-Běchovice Praha 20 Praha 14 Praha-Troja Praha-Lysolaje Brno-venkov Jablonec nad Nisou Třebíč Písek Brno-město Zlín Praha-Čakovice Kladno Strakonice Nový Jičín Praha 5 Vsetín Pardubice Tábor Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Most Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha-Satalice Jindřichův Hradec Kutná Hora Přerov Sokolov Praha-Libuš Praha 2 Praha 22 Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Louny Hradec Králové Klatovy Praha 4 Praha 11 Prachatice Chrudim Praha-Zbraslav Tachov Praha-západ Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Šeberov České Budějovice Praha 17 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Slivenec Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Znojmo Praha 21 Semily Olomouc Prostějov Praha-Křeslice Plzeň-jih Hodonín Česká Lípa Bruntál Nymburk Praha 8 Praha-Suchdol Praha 10 Děčín Praha-Koloděje Plzeň-město Praha-Královice Karlovy Vary Jeseník Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Rakovník Rokycany Kolín Domažlice Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Opava Praha-východ Mělník Praha-Nebušice Praha 19 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čehovice

Levná dlažba Čehovice

Dlažba Čehovice

Zámkové dlažby Čehovice

Zámkové betonové dlažby Čehovice

Zámková dlažba Čehovice

Betonové dlažby Čehovice

Betonová dlažba Čehovice

Zdící prvky Čehovice

Dlažby II jakosti Čehovice

Dlažba II jakosti Čehovice

Plošné dlažby Čehovice