„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejč

Nové produkty Čejč

Dlažby a obrubníky Čejč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejč, Levná dlažba Čejč, Dlažba Čejč, Zámkové dlažby Čejč, Zámkové dlažba Čejč, Betonové dlažby Čejč, Betonová dlažba Čejč, Zdící prvky Čejč, Dlažby II jakosti Čejč, Dlažba II jakosti Čejč, Plošné dlažby Čejč, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Plzeň-město Zlín Kutná Hora Břeclav Praha 5 Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Královice Domažlice Chrudim Blansko Praha 6 Třebíč Rokycany Praha-Vinoř Praha 15 Praha 17 Opava Praha 11 Strakonice Nový Jičín Praha 19 Brno-město Ostrava-město Nymburk Hlavní město Praha Tachov Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha 1 Pelhřimov Praha-Nedvězí Jihlava Praha 9 Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Čakovice Liberec Vyškov Rakovník Praha-Benice Praha 7 Písek Most Litoměřice Praha-Petrovice Praha 13 Pardubice Olomouc Praha-Lipence Šumperk Kolín Znojmo Praha 4 Česká Lípa Karviná Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-západ Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha 21 Prostějov Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Slivenec Sokolov Děčín Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 22 Prachatice Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Satalice Hodonín Mělník Praha 2 Příbram Kroměříž Bruntál Praha-Troja Praha 18 Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejč

Levná dlažba Čejč

Dlažba Čejč

Zámkové dlažby Čejč

Zámkové betonové dlažby Čejč

Zámková dlažba Čejč

Betonové dlažby Čejč

Betonová dlažba Čejč

Zdící prvky Čejč

Dlažby II jakosti Čejč

Dlažba II jakosti Čejč

Plošné dlažby Čejč