„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejč

Nové produkty Čejč

Dlažby a obrubníky Čejč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejč, Levná dlažba Čejč, Dlažba Čejč, Zámkové dlažby Čejč, Zámkové dlažba Čejč, Betonové dlažby Čejč, Betonová dlažba Čejč, Zdící prvky Čejč, Dlažby II jakosti Čejč, Dlažba II jakosti Čejč, Plošné dlažby Čejč, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Klánovice Plzeň-město Nový Jičín Praha 11 Mělník Praha 16 Praha 15 Děčín Blansko Praha-Dolní Chabry Praha 14 Most Praha 5 Karlovy Vary Praha 17 Jindřichův Hradec Kutná Hora Liberec Praha 6 Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha-Koloděje Třebíč Cheb Praha-Benice Praha 10 Praha-Šeberov Břeclav Nymburk Benešov Praha-Lochkov Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Královice Vyškov Praha-východ Praha 21 Plzeň-jih Praha-Kunratice Rokycany Klatovy Kladno Zlín Svitavy Praha 8 České Budějovice Pardubice Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Dubeč Vsetín Uherské Hradiště Praha 18 Praha 7 Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Satalice Opava Praha-Přední Kopanina Příbram Jihlava Šumperk Olomouc Praha-Troja Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha 13 Jeseník Hradec Králové Jičín Bruntál Písek Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Česká Lípa Český Krumlov Hodonín Praha 2 Prachatice Náchod Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Semily Chrudim Tábor Praha-Ďáblice Karviná Praha 1 Kroměříž Sokolov Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejč

Levná dlažba Čejč

Dlažba Čejč

Zámkové dlažby Čejč

Zámkové betonové dlažby Čejč

Zámková dlažba Čejč

Betonové dlažby Čejč

Betonová dlažba Čejč

Zdící prvky Čejč

Dlažby II jakosti Čejč

Dlažba II jakosti Čejč

Plošné dlažby Čejč