„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejč

Nové produkty Čejč

Dlažby a obrubníky Čejč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejč, Levná dlažba Čejč, Dlažba Čejč, Zámkové dlažby Čejč, Zámkové dlažba Čejč, Betonové dlažby Čejč, Betonová dlažba Čejč, Zdící prvky Čejč, Dlažby II jakosti Čejč, Dlažba II jakosti Čejč, Plošné dlažby Čejč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Prachatice Praha-Lipence Plzeň-sever Praha 6 Praha 11 Praha-Lochkov Praha 7 Praha-Šeberov Praha 13 Teplice Praha 22 Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Čakovice Hradec Králové Uherské Hradiště Benešov Blansko Plzeň-město Karlovy Vary Praha 8 Vyškov Praha 18 Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Semily Praha 19 Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Liberec Nymburk Jičín Bruntál Kolín Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Královice Praha 16 Chrudim Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Kroměříž Prostějov Olomouc Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Znojmo Písek Rakovník České Budějovice Přerov Litoměřice Svitavy Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 1 Chomutov Hodonín Louny Tachov Šumperk Příbram Praha-východ Praha 10 Praha 2 Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Trutnov Praha 21 Pardubice Praha 4 Klatovy Brno-venkov Břeclav Kutná Hora Most Náchod Praha-Březiněves Praha 9 Strakonice Praha-Benice Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Slivenec Praha-Kunratice Karviná Brno-město Praha-Klánovice Vsetín Třebíč Plzeň-jih Praha 5 Praha 15 Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejč

Levná dlažba Čejč

Dlažba Čejč

Zámkové dlažby Čejč

Zámkové betonové dlažby Čejč

Zámková dlažba Čejč

Betonové dlažby Čejč

Betonová dlažba Čejč

Zdící prvky Čejč

Dlažby II jakosti Čejč

Dlažba II jakosti Čejč

Plošné dlažby Čejč