„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejetice

Nové produkty Čejetice

Dlažby a obrubníky Čejetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejetice, Levná dlažba Čejetice, Dlažba Čejetice, Zámkové dlažby Čejetice, Zámkové dlažba Čejetice, Betonové dlažby Čejetice, Betonová dlažba Čejetice, Zdící prvky Čejetice, Dlažby II jakosti Čejetice, Dlažba II jakosti Čejetice, Plošné dlažby Čejetice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Jeseník Beroun Zlín Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha 16 Praha 1 Praha-Suchdol Písek Cheb Klatovy Břeclav Strakonice Kladno Opava Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Trutnov Praha 3 Benešov Praha 13 Pelhřimov Třebíč Praha 18 Liberec Mělník Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Křeslice Karviná Ostrava-město Praha-Troja Praha 9 Praha-Čakovice Nymburk Brno-venkov Teplice Praha-Dolní Chabry Vsetín Litoměřice Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Královice Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 7 Blansko Sokolov Rakovník Praha-Klánovice Praha-Satalice Chrudim Kutná Hora Praha-západ Plzeň-město Praha 17 Pardubice Náchod Tábor Bruntál Praha-Lysolaje Praha 21 Ústí nad Labem Děčín Praha-Šeberov Praha-Libuš Jičín Brno-město Praha-Kolovraty Praha 22 České Budějovice Karlovy Vary Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Lochkov Praha 10 Semily Prostějov Praha 14 Tachov Praha-Nebušice Louny Praha 19 Most Praha 6 Rokycany Hodonín Chomutov Nový Jičín Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejetice

Levná dlažba Čejetice

Dlažba Čejetice

Zámkové dlažby Čejetice

Zámkové betonové dlažby Čejetice

Zámková dlažba Čejetice

Betonové dlažby Čejetice

Betonová dlažba Čejetice

Zdící prvky Čejetice

Dlažby II jakosti Čejetice

Dlažba II jakosti Čejetice

Plošné dlažby Čejetice