„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejetice

Nové produkty Čejetice

Dlažby a obrubníky Čejetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejetice, Levná dlažba Čejetice, Dlažba Čejetice, Zámkové dlažby Čejetice, Zámkové dlažba Čejetice, Betonové dlažby Čejetice, Betonová dlažba Čejetice, Zdící prvky Čejetice, Dlažby II jakosti Čejetice, Dlažba II jakosti Čejetice, Plošné dlažby Čejetice, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Kroměříž Plzeň-sever Pelhřimov Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha 13 Praha 20 Mělník Zlín Havlíčkův Brod Tábor Praha-Královice Praha-Klánovice Praha 18 Brno-venkov Trutnov Louny Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Litoměřice Česká Lípa Prostějov Plzeň-jih Rakovník Šumperk Benešov Praha 19 Vsetín Praha 6 Písek Opava Jihlava Praha-Libuš Praha-Nedvězí Tachov Praha-Březiněves Sokolov Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Ostrava-město Chrudim Praha-Zličín Praha 4 Praha-Satalice Vyškov Třebíč Mladá Boleslav Praha 8 Praha 7 Praha-Běchovice Praha 22 České Budějovice Praha 14 Znojmo Praha 17 Praha 10 Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Čakovice Most Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha 2 Klatovy Plzeň-město Kolín Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-východ Karlovy Vary Kladno Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Blansko Karviná Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Liberec Cheb Beroun Praha-Křeslice Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Domažlice Semily Nový Jičín Praha-Koloděje Praha 9 Bruntál Praha-Lysolaje Prachatice Hlavní město Praha Náchod Praha 21 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejetice

Levná dlažba Čejetice

Dlažba Čejetice

Zámkové dlažby Čejetice

Zámkové betonové dlažby Čejetice

Zámková dlažba Čejetice

Betonové dlažby Čejetice

Betonová dlažba Čejetice

Zdící prvky Čejetice

Dlažby II jakosti Čejetice

Dlažba II jakosti Čejetice

Plošné dlažby Čejetice