„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čejetice

Nové produkty Čejetice

Dlažby a obrubníky Čejetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čejetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čejetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čejetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čejetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čejetice, Levná dlažba Čejetice, Dlažba Čejetice, Zámkové dlažby Čejetice, Zámkové dlažba Čejetice, Betonové dlažby Čejetice, Betonová dlažba Čejetice, Zdící prvky Čejetice, Dlažby II jakosti Čejetice, Dlažba II jakosti Čejetice, Plošné dlažby Čejetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha 9 Opava Praha 4 Praha 15 Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha-Kolovraty Hodonín Prachatice Beroun Pardubice Kladno Praha-Zličín Praha 17 Praha-východ Plzeň-sever Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 5 Frýdek-Místek Litoměřice Tábor Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Nebušice Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Dubeč Blansko Praha-Satalice Mělník Vyškov Plzeň-město Praha-Řeporyje Karviná Kolín Praha-Křeslice Mladá Boleslav Hradec Králové Karlovy Vary Strakonice Rakovník Olomouc Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha-západ Praha-Ďáblice Příbram Louny Praha-Běchovice Praha 7 Cheb Praha-Lysolaje Praha-Újezd Svitavy Břeclav Šumperk Praha 20 Znojmo Praha-Vinoř Sokolov Zlín Jičín Prostějov Praha-Čakovice Praha-Šeberov Jihlava Benešov Praha 2 Kroměříž Praha-Lipence Praha-Zbraslav Přerov Náchod Třebíč Praha 11 Praha-Slivenec Brno-město Praha 6 Praha 1 Praha-Lochkov Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha 14 Praha 10 Praha 21 Praha 12 Jeseník Uherské Hradiště Česká Lípa Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čejetice

Levná dlažba Čejetice

Dlažba Čejetice

Zámkové dlažby Čejetice

Zámkové betonové dlažby Čejetice

Zámková dlažba Čejetice

Betonové dlažby Čejetice

Betonová dlažba Čejetice

Zdící prvky Čejetice

Dlažby II jakosti Čejetice

Dlažba II jakosti Čejetice

Plošné dlažby Čejetice