„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čelistná

Nové produkty Čelistná

Dlažby a obrubníky Čelistná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čelistná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čelistná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čelistná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čelistná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čelistná, Levná dlažba Čelistná, Dlažba Čelistná, Zámkové dlažby Čelistná, Zámkové dlažba Čelistná, Betonové dlažby Čelistná, Betonová dlažba Čelistná, Zdící prvky Čelistná, Dlažby II jakosti Čelistná, Dlažba II jakosti Čelistná, Plošné dlažby Čelistná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Řeporyje Třebíč Praha 7 Strakonice Liberec Mělník Praha 11 Náchod Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Lipence Praha 5 Rokycany Praha-Vinoř Klatovy Příbram Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Zličín Praha 20 Jeseník Praha-Čakovice Rakovník Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Újezd Hlavní město Praha Jihlava Jablonec nad Nisou Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 6 Pardubice Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Kunratice Opava Prostějov Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Domažlice Žďár nad Sázavou Benešov Svitavy Praha 8 Praha 16 Česká Lípa Teplice Praha-Koloděje Tachov Praha-Lochkov Olomouc České Budějovice Bruntál Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Brno-město Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha 14 Praha 12 Kutná Hora Praha 10 Kroměříž Praha-Dubeč Praha 17 Přerov Praha 2 Most Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha 13 Šumperk Beroun Mladá Boleslav Kolín Český Krumlov Nymburk Děčín Praha-Šeberov Praha-Slivenec Trutnov Praha-Nedvězí Zlín Blansko Praha 4 Sokolov Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čelistná

Levná dlažba Čelistná

Dlažba Čelistná

Zámkové dlažby Čelistná

Zámkové betonové dlažby Čelistná

Zámková dlažba Čelistná

Betonové dlažby Čelistná

Betonová dlažba Čelistná

Zdící prvky Čelistná

Dlažby II jakosti Čelistná

Dlažba II jakosti Čelistná

Plošné dlažby Čelistná