„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čelistná

Nové produkty Čelistná

Dlažby a obrubníky Čelistná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čelistná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čelistná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čelistná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čelistná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čelistná, Levná dlažba Čelistná, Dlažba Čelistná, Zámkové dlažby Čelistná, Zámkové dlažba Čelistná, Betonové dlažby Čelistná, Betonová dlažba Čelistná, Zdící prvky Čelistná, Dlažby II jakosti Čelistná, Dlažba II jakosti Čelistná, Plošné dlažby Čelistná, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Tábor Praha-Troja Praha 16 Praha-Lochkov Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Blansko Šumperk Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Náchod České Budějovice Kroměříž Česká Lípa Mladá Boleslav Semily Praha-Lipence Praha 14 Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 22 Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Mělník Praha-Běchovice Praha-Satalice Rakovník Praha 1 Praha-Nebušice Litoměřice Praha 19 Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 2 Praha 7 Praha-Újezd Bruntál Louny Havlíčkův Brod Praha 6 Liberec Praha-Kunratice Prostějov Praha-Dolní Chabry Rokycany Domažlice Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Příbram Kladno Praha-Šeberov Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha 5 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Svitavy Praha 8 Děčín Teplice Nový Jičín Vsetín Frýdek-Místek Jičín Praha 21 Most Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Slivenec Nymburk Praha-východ Praha-západ Brno-město Praha-Vinoř Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha 18 Praha 20 Tachov Trutnov Plzeň-sever Praha 12 Klatovy Chomutov Břeclav Chrudim Zlín Praha 17 Praha 9 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čelistná

Levná dlažba Čelistná

Dlažba Čelistná

Zámkové dlažby Čelistná

Zámkové betonové dlažby Čelistná

Zámková dlažba Čelistná

Betonové dlažby Čelistná

Betonová dlažba Čelistná

Zdící prvky Čelistná

Dlažby II jakosti Čelistná

Dlažba II jakosti Čelistná

Plošné dlažby Čelistná