„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeložnice

Nové produkty Čeložnice

Dlažby a obrubníky Čeložnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeložnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeložnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeložnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeložnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeložnice, Levná dlažba Čeložnice, Dlažba Čeložnice, Zámkové dlažby Čeložnice, Zámkové dlažba Čeložnice, Betonové dlažby Čeložnice, Betonová dlažba Čeložnice, Zdící prvky Čeložnice, Dlažby II jakosti Čeložnice, Dlažba II jakosti Čeložnice, Plošné dlažby Čeložnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Rokycany Praha-Dolní Chabry Opava Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Trutnov Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha-Újezd Praha 16 Cheb Teplice Praha 6 Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Štěrboholy Liberec Blansko Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Tachov Beroun Praha-Suchdol Praha 8 Praha 4 Praha-Libuš Nymburk Most Praha-Slivenec Svitavy Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Nový Jičín Bruntál Karlovy Vary Praha 22 Praha-Lipence Jihlava Praha-Kunratice Brno-město Česká Lípa Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Louny Praha 5 Praha-západ Praha-východ Chrudim Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Křeslice Znojmo Hodonín Vyškov Praha-Přední Kopanina Jeseník Břeclav České Budějovice Praha 1 Vsetín Náchod Praha 7 Praha 11 Jičín Praha 20 Praha-Vinoř Příbram Plzeň-jih Olomouc Třebíč Písek Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Benice Kroměříž Praha-Klánovice Praha 10 Jablonec nad Nisou Chomutov Litoměřice Praha 18 Praha-Koloděje Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha 3 Praha 13 Pardubice Praha 15 Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Zbraslav Zlín Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeložnice

Levná dlažba Čeložnice

Dlažba Čeložnice

Zámkové dlažby Čeložnice

Zámkové betonové dlažby Čeložnice

Zámková dlažba Čeložnice

Betonové dlažby Čeložnice

Betonová dlažba Čeložnice

Zdící prvky Čeložnice

Dlažby II jakosti Čeložnice

Dlažba II jakosti Čeložnice

Plošné dlažby Čeložnice