„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeložnice

Nové produkty Čeložnice

Dlažby a obrubníky Čeložnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeložnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeložnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeložnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeložnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeložnice, Levná dlažba Čeložnice, Dlažba Čeložnice, Zámkové dlažby Čeložnice, Zámkové dlažba Čeložnice, Betonové dlažby Čeložnice, Betonová dlažba Čeložnice, Zdící prvky Čeložnice, Dlažby II jakosti Čeložnice, Dlažba II jakosti Čeložnice, Plošné dlažby Čeložnice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Břeclav Nový Jičín Praha 2 Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha 22 Beroun Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha 17 Vsetín Praha-Štěrboholy Louny Praha-Křeslice Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 11 Plzeň-jih Třebíč Plzeň-sever Hradec Králové Prachatice Praha 3 Praha-Vinoř Prostějov Cheb Praha-východ Praha-Březiněves Praha 5 Praha 12 Klatovy Praha-Zličín Semily Ostrava-město Praha-Řeporyje Písek Benešov Brno-město Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Benice Mělník Ústí nad Orlicí Přerov Kolín Litoměřice Tachov Praha 21 Praha-Kunratice Teplice Chrudim Praha-Královice Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha 9 Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Kroměříž Praha 10 Praha-Satalice České Budějovice Praha-Libuš Nymburk Frýdek-Místek Praha-západ Rokycany Olomouc Pardubice Šumperk Tábor Zlín Praha 18 Praha-Lochkov Domažlice Děčín Kutná Hora Blansko Hodonín Náchod Pelhřimov Praha 7 Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Koloděje Praha 8 Praha-Újezd Karviná Praha 13 Rakovník Praha-Klánovice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeložnice

Levná dlažba Čeložnice

Dlažba Čeložnice

Zámkové dlažby Čeložnice

Zámkové betonové dlažby Čeložnice

Zámková dlažba Čeložnice

Betonové dlažby Čeložnice

Betonová dlažba Čeložnice

Zdící prvky Čeložnice

Dlažby II jakosti Čeložnice

Dlažba II jakosti Čeložnice

Plošné dlažby Čeložnice