„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeminy

Nové produkty Čeminy

Dlažby a obrubníky Čeminy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeminy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeminy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeminy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeminy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeminy, Levná dlažba Čeminy, Dlažba Čeminy, Zámkové dlažby Čeminy, Zámkové dlažba Čeminy, Betonové dlažby Čeminy, Betonová dlažba Čeminy, Zdící prvky Čeminy, Dlažby II jakosti Čeminy, Dlažba II jakosti Čeminy, Plošné dlažby Čeminy, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Kunratice Trutnov Blansko Tábor Praha 3 Praha 11 Kutná Hora Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Šumperk Praha-Královice Praha 8 Tachov Jablonec nad Nisou Jihlava Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Svitavy Litoměřice Praha 10 Beroun Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Bruntál Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Benešov Prostějov Praha 2 Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha 4 Praha 20 Brno-město Ostrava-město Pelhřimov Most Praha 16 Zlín Plzeň-město Praha-Benice Děčín Český Krumlov Vyškov Praha-Řeporyje Praha 19 Semily Praha-Křeslice Rakovník Sokolov Česká Lípa Praha-Satalice Praha 15 Karviná Jeseník Nový Jičín Praha 5 Plzeň-jih Jičín Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Lipence Břeclav Opava Praha 7 Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha 18 Náchod Praha 6 Pardubice Nymburk Uherské Hradiště Teplice Příbram Praha 22 Praha-Šeberov Ústí nad Labem Prachatice Praha-Kolovraty Praha 9 Domažlice Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Vinoř Olomouc Kladno Praha-Troja Praha-Libuš Praha 21 Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeminy

Levná dlažba Čeminy

Dlažba Čeminy

Zámkové dlažby Čeminy

Zámkové betonové dlažby Čeminy

Zámková dlažba Čeminy

Betonové dlažby Čeminy

Betonová dlažba Čeminy

Zdící prvky Čeminy

Dlažby II jakosti Čeminy

Dlažba II jakosti Čeminy

Plošné dlažby Čeminy