„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeminy

Nové produkty Čeminy

Dlažby a obrubníky Čeminy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeminy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeminy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeminy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeminy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeminy, Levná dlažba Čeminy, Dlažba Čeminy, Zámkové dlažby Čeminy, Zámkové dlažba Čeminy, Betonové dlažby Čeminy, Betonová dlažba Čeminy, Zdící prvky Čeminy, Dlažby II jakosti Čeminy, Dlažba II jakosti Čeminy, Plošné dlažby Čeminy, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha 13 Domažlice Praha-Křeslice Praha-Újezd Kutná Hora Písek Cheb Praha 2 Bruntál Liberec Louny Brno-venkov Přerov Pardubice Praha 19 Praha-Ďáblice Rakovník Praha 10 Vsetín Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha 7 Jeseník Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Satalice Karviná Tábor Praha-Libuš Trutnov Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Kunratice Brno-město Kolín Beroun Břeclav Praha-Královice Praha 6 Praha-Dubeč Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Vyškov Klatovy Plzeň-jih Opava Kladno Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Mělník Praha-Lochkov Strakonice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Lipence Teplice Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Náchod Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha 12 Třebíč Praha-Dolní Počernice Jičín Prachatice Praha-Nebušice Praha 11 České Budějovice Plzeň-sever Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Zlín Chrudim Semily Kroměříž Praha-východ Most Praha 9 Litoměřice Praha 21 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeminy

Levná dlažba Čeminy

Dlažba Čeminy

Zámkové dlažby Čeminy

Zámkové betonové dlažby Čeminy

Zámková dlažba Čeminy

Betonové dlažby Čeminy

Betonová dlažba Čeminy

Zdící prvky Čeminy

Dlažby II jakosti Čeminy

Dlažba II jakosti Čeminy

Plošné dlažby Čeminy