„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čenkov

Nové produkty Čenkov

Dlažby a obrubníky Čenkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čenkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čenkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čenkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čenkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čenkov, Levná dlažba Čenkov, Dlažba Čenkov, Zámkové dlažby Čenkov, Zámkové dlažba Čenkov, Betonové dlažby Čenkov, Betonová dlažba Čenkov, Zdící prvky Čenkov, Dlažby II jakosti Čenkov, Dlažba II jakosti Čenkov, Plošné dlažby Čenkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha 7 Plzeň-jih Prachatice Praha 22 Praha-Královice Plzeň-sever Praha-Benice Ústí nad Labem Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Vsetín Sokolov Kroměříž Český Krumlov Mělník Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha 11 Uherské Hradiště Jičín Náchod Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha-Běchovice Praha-Újezd Prostějov Rychnov nad Kněžnou Liberec Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Suchdol Hradec Králové Chrudim Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Satalice Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Strakonice Olomouc Most Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Praha-Zličín Bruntál Třebíč Česká Lípa Praha-Troja Znojmo Praha 17 Rokycany Praha-Slivenec Hlavní město Praha Šumperk Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha 18 České Budějovice Praha 20 Praha-Březiněves Brno-město Frýdek-Místek Karlovy Vary Děčín Praha 1 Karviná Teplice Plzeň-město Praha 10 Praha-Lochkov Příbram Svitavy Kladno Praha 5 Praha-Koloděje Pardubice Vyškov Benešov Pelhřimov Kutná Hora Nový Jičín Trutnov Praha 2 Klatovy Tábor Jihlava Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Chomutov Havlíčkův Brod Praha 21 Louny Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čenkov

Levná dlažba Čenkov

Dlažba Čenkov

Zámkové dlažby Čenkov

Zámkové betonové dlažby Čenkov

Zámková dlažba Čenkov

Betonové dlažby Čenkov

Betonová dlažba Čenkov

Zdící prvky Čenkov

Dlažby II jakosti Čenkov

Dlažba II jakosti Čenkov

Plošné dlažby Čenkov