„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čenkov

Nové produkty Čenkov

Dlažby a obrubníky Čenkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čenkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čenkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čenkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čenkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čenkov, Levná dlažba Čenkov, Dlažba Čenkov, Zámkové dlažby Čenkov, Zámkové dlažba Čenkov, Betonové dlažby Čenkov, Betonová dlažba Čenkov, Zdící prvky Čenkov, Dlažby II jakosti Čenkov, Dlažba II jakosti Čenkov, Plošné dlažby Čenkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Semily Český Krumlov Praha-Slivenec Brno-město Praha-Klánovice Jihlava Praha-Troja Praha 17 Praha 2 Žďár nad Sázavou Strakonice Děčín Praha 9 Praha-Královice Blansko Praha-Nebušice Karviná Most Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Jeseník Česká Lípa Benešov Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Rakovník Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Újezd Liberec Cheb Praha 5 Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Čakovice Hodonín Praha 7 Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Vsetín Kutná Hora Praha-Libuš Olomouc Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-východ Plzeň-sever Kroměříž Litoměřice Pelhřimov Praha-západ Praha-Satalice Tachov Praha 15 Praha-Lochkov Náchod Teplice Praha-Zličín Jindřichův Hradec Vyškov Praha 10 Praha 16 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Domažlice Příbram Kolín Uherské Hradiště Karlovy Vary Šumperk Nový Jičín Louny Trutnov Beroun Praha 14 Chrudim Chomutov Hradec Králové Praha-Koloděje Klatovy Praha 20 Hlavní město Praha Plzeň-město Praha 11 Přerov Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Kladno Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Rokycany Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čenkov

Levná dlažba Čenkov

Dlažba Čenkov

Zámkové dlažby Čenkov

Zámkové betonové dlažby Čenkov

Zámková dlažba Čenkov

Betonové dlažby Čenkov

Betonová dlažba Čenkov

Zdící prvky Čenkov

Dlažby II jakosti Čenkov

Dlažba II jakosti Čenkov

Plošné dlažby Čenkov