„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čenkov

Nové produkty Čenkov

Dlažby a obrubníky Čenkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čenkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čenkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čenkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čenkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čenkov, Levná dlažba Čenkov, Dlažba Čenkov, Zámkové dlažby Čenkov, Zámkové dlažba Čenkov, Betonové dlažby Čenkov, Betonová dlažba Čenkov, Zdící prvky Čenkov, Dlažby II jakosti Čenkov, Dlažba II jakosti Čenkov, Plošné dlažby Čenkov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha 15 Praha-Královice Břeclav Praha-Kunratice Praha 4 Prachatice Česká Lípa Praha-Nebušice Znojmo Praha-Velká Chuchle Blansko Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Most Strakonice Rakovník Mladá Boleslav Příbram Náchod Praha 17 Praha-Troja Praha 7 Rokycany Praha-Čakovice Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha 16 Praha 10 Praha 18 Praha 14 Praha-Petrovice Praha 11 Jeseník Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Zličín Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Brno-město Praha-západ Opava Praha-Lipence Praha-Lysolaje Nový Jičín České Budějovice Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Šeberov Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Ústí nad Labem Jihlava Praha-Dolní Chabry Domažlice Jablonec nad Nisou Kladno Karlovy Vary Hodonín Prostějov Praha-Kolovraty Trutnov Uherské Hradiště Frýdek-Místek Ostrava-město Brno-venkov Kroměříž Jičín Praha-Ďáblice Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha 21 Karviná Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 12 Beroun Vsetín Teplice Litoměřice Praha-Klánovice Písek Pardubice Benešov Louny Sokolov Praha 19 Mělník Jindřichův Hradec Hradec Králové Třebíč Praha-Slivenec Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čenkov

Levná dlažba Čenkov

Dlažba Čenkov

Zámkové dlažby Čenkov

Zámkové betonové dlažby Čenkov

Zámková dlažba Čenkov

Betonové dlažby Čenkov

Betonová dlažba Čenkov

Zdící prvky Čenkov

Dlažby II jakosti Čenkov

Dlažba II jakosti Čenkov

Plošné dlažby Čenkov