„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeperka

Nové produkty Čeperka

Dlažby a obrubníky Čeperka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeperka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeperka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeperka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeperka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeperka, Levná dlažba Čeperka, Dlažba Čeperka, Zámkové dlažby Čeperka, Zámkové dlažba Čeperka, Betonové dlažby Čeperka, Betonová dlažba Čeperka, Zdící prvky Čeperka, Dlažby II jakosti Čeperka, Dlažba II jakosti Čeperka, Plošné dlažby Čeperka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha 9 Praha 6 Praha-Štěrboholy Karviná Praha 13 Cheb Nový Jičín Přerov Praha 21 Hodonín Praha-Lochkov Kladno Svitavy Liberec Plzeň-město Praha 7 Praha 17 Uherské Hradiště Karlovy Vary Česká Lípa Prachatice Praha-Koloděje Teplice Chrudim Břeclav Praha-Královice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Petrovice Benešov Klatovy Znojmo Mělník Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Příbram Praha-západ Praha 5 Semily Praha-Přední Kopanina Tachov Praha-Kolovraty Blansko Děčín Prostějov Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Slivenec Písek Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Čakovice Kutná Hora Brno-město Praha-Troja Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 2 Trutnov Praha 19 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Hradec Králové Rokycany Praha 1 Praha-Nebušice Pelhřimov Praha 11 Praha-Nedvězí Jeseník Most Praha-Zbraslav Ostrava-město Jihlava Praha 3 Praha-východ Plzeň-jih Náchod Jičín Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 8 Olomouc Nymburk Strakonice Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeperka

Levná dlažba Čeperka

Dlažba Čeperka

Zámkové dlažby Čeperka

Zámkové betonové dlažby Čeperka

Zámková dlažba Čeperka

Betonové dlažby Čeperka

Betonová dlažba Čeperka

Zdící prvky Čeperka

Dlažby II jakosti Čeperka

Dlažba II jakosti Čeperka

Plošné dlažby Čeperka