„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeperka

Nové produkty Čeperka

Dlažby a obrubníky Čeperka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeperka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeperka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeperka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeperka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeperka, Levná dlažba Čeperka, Dlažba Čeperka, Zámkové dlažby Čeperka, Zámkové dlažba Čeperka, Betonové dlažby Čeperka, Betonová dlažba Čeperka, Zdící prvky Čeperka, Dlažby II jakosti Čeperka, Dlažba II jakosti Čeperka, Plošné dlažby Čeperka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Dubeč Praha-Satalice Zlín Semily Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha 22 Praha 2 Nový Jičín Praha-Újezd Praha-Nebušice Vyškov Jeseník Praha 21 Jihlava Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Běchovice Trutnov Kolín Žďár nad Sázavou Písek Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha 17 Ostrava-město Chrudim Strakonice Šumperk Praha 16 Chomutov Rokycany Praha-západ Frýdek-Místek Praha 18 Cheb Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Troja Hradec Králové Praha 6 Praha 10 Prachatice Sokolov Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Brno-město Nymburk Ústí nad Labem Třebíč Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Petrovice Děčín Praha-Libuš Most Svitavy Praha-Klánovice Blansko Plzeň-město Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha 7 Jičín Přerov Rakovník Praha 9 Náchod Kladno Litoměřice Praha 8 Praha 13 Praha-Kunratice Benešov Beroun Praha 4 Louny Vsetín Praha-Královice Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Lochkov Opava Pelhřimov Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeperka

Levná dlažba Čeperka

Dlažba Čeperka

Zámkové dlažby Čeperka

Zámkové betonové dlažby Čeperka

Zámková dlažba Čeperka

Betonové dlažby Čeperka

Betonová dlažba Čeperka

Zdící prvky Čeperka

Dlažby II jakosti Čeperka

Dlažba II jakosti Čeperka

Plošné dlažby Čeperka