„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeperka

Nové produkty Čeperka

Dlažby a obrubníky Čeperka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeperka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeperka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeperka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeperka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeperka, Levná dlažba Čeperka, Dlažba Čeperka, Zámkové dlažby Čeperka, Zámkové dlažba Čeperka, Betonové dlažby Čeperka, Betonová dlažba Čeperka, Zdící prvky Čeperka, Dlažby II jakosti Čeperka, Dlažba II jakosti Čeperka, Plošné dlažby Čeperka, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-Čakovice Příbram Šumperk Praha-Suchdol Klatovy Jičín Písek Sokolov Jeseník Praha 7 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Dubeč Rakovník Praha-Slivenec České Budějovice Praha-Újezd Praha-Benice Praha-Petrovice Pardubice Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Cheb Vyškov Jihlava Praha 14 Olomouc Kroměříž Praha 21 Praha 13 Bruntál Praha 17 Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha-Lochkov Teplice Praha-Koloděje Brno-město Brno-venkov Vsetín Praha 12 Plzeň-město Praha-Lipence Rokycany Ústí nad Orlicí Praha 10 Kolín Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Kutná Hora Blansko Praha 8 Praha 15 Praha-Královice Kladno Jindřichův Hradec Praha 11 Semily Praha 16 Hlavní město Praha Tachov Praha 2 Třebíč Praha-Lysolaje Břeclav Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha 4 Ostrava-město Strakonice Praha 19 Hradec Králové Karlovy Vary Most Znojmo Opava Frýdek-Místek Prachatice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Zlín Praha-Troja Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Nymburk Náchod Praha-Dolní Počernice Domažlice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeperka

Levná dlažba Čeperka

Dlažba Čeperka

Zámkové dlažby Čeperka

Zámkové betonové dlažby Čeperka

Zámková dlažba Čeperka

Betonové dlažby Čeperka

Betonová dlažba Čeperka

Zdící prvky Čeperka

Dlažby II jakosti Čeperka

Dlažba II jakosti Čeperka

Plošné dlažby Čeperka