„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čepí

Nové produkty Čepí

Dlažby a obrubníky Čepí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čepí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čepí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čepí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čepí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čepí, Levná dlažba Čepí, Dlažba Čepí, Zámkové dlažby Čepí, Zámkové dlažba Čepí, Betonové dlažby Čepí, Betonová dlažba Čepí, Zdící prvky Čepí, Dlažby II jakosti Čepí, Dlažba II jakosti Čepí, Plošné dlažby Čepí, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Karlovy Vary Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Brno-město Rokycany Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 22 Vyškov Domažlice České Budějovice Praha-Dubeč Jihlava Praha-Lochkov Louny Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 18 Jeseník Praha 17 Praha 10 Karviná Vsetín Tachov Mladá Boleslav Praha 20 Most Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Kolovraty Zlín Bruntál Praha 2 Praha 16 Semily Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Ostrava-město Liberec Praha-Troja Chrudim Český Krumlov Trutnov Uherské Hradiště Praha 21 Praha 19 Šumperk Prachatice Praha 15 Frýdek-Místek Přerov Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Újezd Břeclav Praha 4 Praha 9 Praha 5 Strakonice Praha-Čakovice Písek Žďár nad Sázavou Praha 8 Olomouc Česká Lípa Mělník Praha 3 Znojmo Třebíč Praha-Klánovice Praha-Slivenec Praha-Křeslice Nový Jičín Opava Hodonín Děčín Kutná Hora Cheb Beroun Praha-Běchovice Praha-Vinoř Teplice Klatovy Kladno Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha 1 Praha 7 Praha 12 Praha-Zličín Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čepí

Levná dlažba Čepí

Dlažba Čepí

Zámkové dlažby Čepí

Zámkové betonové dlažby Čepí

Zámková dlažba Čepí

Betonové dlažby Čepí

Betonová dlažba Čepí

Zdící prvky Čepí

Dlažby II jakosti Čepí

Dlažba II jakosti Čepí

Plošné dlažby Čepí