„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čepí

Nové produkty Čepí

Dlažby a obrubníky Čepí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čepí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čepí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čepí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čepí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čepí, Levná dlažba Čepí, Dlažba Čepí, Zámkové dlažby Čepí, Zámkové dlažba Čepí, Betonové dlažby Čepí, Betonová dlažba Čepí, Zdící prvky Čepí, Dlažby II jakosti Čepí, Dlažba II jakosti Čepí, Plošné dlažby Čepí, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Chrudim Cheb Louny Opava Praha-Zličín Karviná Hodonín Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Most Praha-Lochkov Liberec Praha 4 Praha-Štěrboholy Šumperk Vsetín Praha-Čakovice Rakovník Domažlice Prachatice Praha-Klánovice Ostrava-město Český Krumlov Blansko Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 16 Kladno Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Nedvězí Děčín Praha 17 Strakonice Praha 14 Břeclav Praha 12 Třebíč Praha-Kunratice Praha-Suchdol Brno-venkov Jeseník Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 19 Praha 22 Kolín Benešov Praha-Ďáblice Praha 20 Jihlava Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Lipence Příbram Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Újezd Litoměřice Prostějov Praha-západ Mladá Boleslav Praha-Dubeč Olomouc Plzeň-jih Praha 9 Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Bruntál Praha 15 Plzeň-sever Kroměříž Praha 13 Frýdek-Místek Sokolov Praha-Slivenec Jičín Praha-Satalice Rokycany Praha 11 Tábor Kutná Hora Pelhřimov Beroun Praha-Zbraslav Teplice Znojmo Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 1 Mělník Praha-Křeslice Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čepí

Levná dlažba Čepí

Dlažba Čepí

Zámkové dlažby Čepí

Zámkové betonové dlažby Čepí

Zámková dlažba Čepí

Betonové dlažby Čepí

Betonová dlažba Čepí

Zdící prvky Čepí

Dlažby II jakosti Čepí

Dlažba II jakosti Čepí

Plošné dlažby Čepí