„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čepřovice

Nové produkty Čepřovice

Dlažby a obrubníky Čepřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čepřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čepřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čepřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čepřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čepřovice, Levná dlažba Čepřovice, Dlažba Čepřovice, Zámkové dlažby Čepřovice, Zámkové dlažba Čepřovice, Betonové dlažby Čepřovice, Betonová dlažba Čepřovice, Zdící prvky Čepřovice, Dlažby II jakosti Čepřovice, Dlažba II jakosti Čepřovice, Plošné dlažby Čepřovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Sokolov Svitavy Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Mělník Kolín Praha 11 Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Petrovice Prachatice Praha 16 Praha 7 Brno-venkov Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha-Kunratice Přerov Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Olomouc Most Benešov Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Brno-město Praha 13 Hradec Králové Česká Lípa Praha 20 Semily Pardubice Praha 8 Nymburk Beroun Praha-Královice Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha-Lochkov Šumperk Hodonín Praha-Nebušice Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Klatovy Ostrava-město Havlíčkův Brod Kutná Hora Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 1 Praha 19 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Kladno Praha-Březiněves Litoměřice Cheb Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha-Zličín Praha 6 Znojmo Praha 4 Praha-Klánovice Český Krumlov Praha 2 Praha-Velká Chuchle Tábor Bruntál Louny Praha 18 Praha-Troja Strakonice Plzeň-město Rakovník Vyškov Zlín Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Náchod Domažlice Praha-Dolní Počernice Rokycany Příbram Praha 22 Teplice Praha-Běchovice Praha 14 Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čepřovice

Levná dlažba Čepřovice

Dlažba Čepřovice

Zámkové dlažby Čepřovice

Zámkové betonové dlažby Čepřovice

Zámková dlažba Čepřovice

Betonové dlažby Čepřovice

Betonová dlažba Čepřovice

Zdící prvky Čepřovice

Dlažby II jakosti Čepřovice

Dlažba II jakosti Čepřovice

Plošné dlažby Čepřovice