„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čepřovice

Nové produkty Čepřovice

Dlažby a obrubníky Čepřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čepřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čepřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čepřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čepřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čepřovice, Levná dlažba Čepřovice, Dlažba Čepřovice, Zámkové dlažby Čepřovice, Zámkové dlažba Čepřovice, Betonové dlažby Čepřovice, Betonová dlažba Čepřovice, Zdící prvky Čepřovice, Dlažby II jakosti Čepřovice, Dlažba II jakosti Čepřovice, Plošné dlažby Čepřovice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha 11 Svitavy Břeclav Praha-Satalice Šumperk Praha 2 Teplice Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 22 Praha-Dolní Počernice Hodonín Tábor Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Rakovník Prostějov Blansko Domažlice Praha-Lochkov Rokycany Opava Praha-západ Sokolov Praha 5 Žďár nad Sázavou Děčín Kolín Praha 4 Havlíčkův Brod Hradec Králové Olomouc Plzeň-jih Cheb Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Šeberov Jihlava Písek Nový Jičín Louny Znojmo Karlovy Vary Praha 3 Praha-Štěrboholy Příbram Vyškov Praha 20 Mladá Boleslav Praha 9 Ostrava-město Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Liberec Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Zličín Plzeň-sever Praha 7 Kladno Praha 6 Praha 21 Strakonice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Bruntál Třebíč Jindřichův Hradec Pardubice Chomutov Praha-Slivenec Praha-Nebušice Tachov Mělník Praha-Běchovice Praha 15 Nymburk Česká Lípa Semily Hlavní město Praha Jičín Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Plzeň-město Benešov Praha 16 České Budějovice Praha-východ Praha-Koloděje Praha 12 Praha 19 Uherské Hradiště Praha 8 Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čepřovice

Levná dlažba Čepřovice

Dlažba Čepřovice

Zámkové dlažby Čepřovice

Zámkové betonové dlažby Čepřovice

Zámková dlažba Čepřovice

Betonové dlažby Čepřovice

Betonová dlažba Čepřovice

Zdící prvky Čepřovice

Dlažby II jakosti Čepřovice

Dlažba II jakosti Čepřovice

Plošné dlažby Čepřovice