„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čepřovice

Nové produkty Čepřovice

Dlažby a obrubníky Čepřovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čepřovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čepřovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čepřovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čepřovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čepřovice, Levná dlažba Čepřovice, Dlažba Čepřovice, Zámkové dlažby Čepřovice, Zámkové dlažba Čepřovice, Betonové dlažby Čepřovice, Betonová dlažba Čepřovice, Zdící prvky Čepřovice, Dlažby II jakosti Čepřovice, Dlažba II jakosti Čepřovice, Plošné dlažby Čepřovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Beroun Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Kunratice Pelhřimov Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 21 Hlavní město Praha Šumperk Benešov Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Lysolaje Kolín Nymburk Náchod Praha-Březiněves Praha-Královice Písek Děčín Praha-Libuš Tachov Prachatice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha 1 Praha 2 Praha 11 Praha-Koloděje Praha 3 Praha 15 Karviná Praha-Benice Strakonice Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Šeberov Třebíč Louny Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha 16 Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Jeseník Klatovy Litoměřice Praha 8 Opava Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Český Krumlov Vsetín Tábor Jihlava Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 22 Semily Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Most Jičín Rokycany Praha-Slivenec Blansko Frýdek-Místek Kroměříž Brno-venkov Liberec Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Hodonín Trutnov Teplice Zlín Rakovník Praha-Lochkov Mladá Boleslav Ostrava-město Olomouc Brno-město Jindřichův Hradec Praha 6 Chomutov Česká Lípa Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čepřovice

Levná dlažba Čepřovice

Dlažba Čepřovice

Zámkové dlažby Čepřovice

Zámkové betonové dlažby Čepřovice

Zámková dlažba Čepřovice

Betonové dlažby Čepřovice

Betonová dlažba Čepřovice

Zdící prvky Čepřovice

Dlažby II jakosti Čepřovice

Dlažba II jakosti Čepřovice

Plošné dlažby Čepřovice