„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čeradice

Nové produkty Čeradice

Dlažby a obrubníky Čeradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čeradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čeradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čeradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čeradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čeradice, Levná dlažba Čeradice, Dlažba Čeradice, Zámkové dlažby Čeradice, Zámkové dlažba Čeradice, Betonové dlažby Čeradice, Betonová dlažba Čeradice, Zdící prvky Čeradice, Dlažby II jakosti Čeradice, Dlažba II jakosti Čeradice, Plošné dlažby Čeradice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha 14 Havlíčkův Brod Náchod Domažlice Bruntál Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Písek Hodonín Most Praha 7 Praha-Zbraslav Beroun Semily Praha-Zličín Strakonice Ostrava-město Chrudim Klatovy Kladno Praha-Královice Praha 16 Pelhřimov Hradec Králové Praha-Lipence Příbram Praha 19 Tachov Praha-Libuš České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Čakovice Praha 15 Plzeň-jih Praha 22 Praha 17 Jičín Praha-Troja Třebíč Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Koloděje Praha 6 Trutnov Plzeň-město Brno-město Kutná Hora Praha-Benice Pardubice Praha-Lochkov Jeseník Hlavní město Praha Svitavy Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Rakovník Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 11 Praha-Nedvězí Přerov Praha-Satalice Opava Praha-Vinoř Praha 5 Karviná Praha-Újezd Teplice Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-východ Plzeň-sever Olomouc Jindřichův Hradec Praha 20 Český Krumlov Praha 13 Praha-Suchdol Praha-západ Chomutov Praha-Kunratice Prostějov Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha 2 Litoměřice Vyškov Praha 8 Rokycany Frýdek-Místek Česká Lípa Jihlava Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čeradice

Levná dlažba Čeradice

Dlažba Čeradice

Zámkové dlažby Čeradice

Zámkové betonové dlažby Čeradice

Zámková dlažba Čeradice

Betonové dlažby Čeradice

Betonová dlažba Čeradice

Zdící prvky Čeradice

Dlažby II jakosti Čeradice

Dlažba II jakosti Čeradice

Plošné dlažby Čeradice