„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čerčany

Nové produkty Čerčany

Dlažby a obrubníky Čerčany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čerčany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čerčany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čerčany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čerčany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čerčany, Levná dlažba Čerčany, Dlažba Čerčany, Zámkové dlažby Čerčany, Zámkové dlažba Čerčany, Betonové dlažby Čerčany, Betonová dlažba Čerčany, Zdící prvky Čerčany, Dlažby II jakosti Čerčany, Dlažba II jakosti Čerčany, Plošné dlažby Čerčany, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 4 Praha 15 Opava Praha-Štěrboholy Prostějov České Budějovice Praha 14 Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 22 Frýdek-Místek Kladno Plzeň-město Karviná Tachov Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha 18 Český Krumlov Louny Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Plzeň-sever Praha-východ Praha 11 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Hodonín Ústí nad Labem Praha 9 Mladá Boleslav Praha 3 Písek Kroměříž Praha-Petrovice Praha 5 Tábor Praha-Slivenec Náchod Jeseník Praha-Nedvězí Mělník Příbram Rokycany Žďár nad Sázavou Praha 12 Svitavy Rakovník Praha 2 Strakonice Praha-Benice Praha-Lochkov Most Chomutov Hradec Králové Praha 13 Třebíč Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Beroun Praha-Lysolaje Klatovy Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 10 Kutná Hora Benešov Praha-Lipence Semily Praha 6 Praha 17 Praha-Troja Olomouc Znojmo Kolín Zlín Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Řeporyje Přerov Chrudim Praha-Satalice Nymburk Praha-Královice Vyškov Brno-město Praha-Březiněves Blansko Liberec Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čerčany

Levná dlažba Čerčany

Dlažba Čerčany

Zámkové dlažby Čerčany

Zámkové betonové dlažby Čerčany

Zámková dlažba Čerčany

Betonové dlažby Čerčany

Betonová dlažba Čerčany

Zdící prvky Čerčany

Dlažby II jakosti Čerčany

Dlažba II jakosti Čerčany

Plošné dlažby Čerčany