„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černá

Nové produkty Černá

Dlažby a obrubníky Černá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černá, Levná dlažba Černá, Dlažba Černá, Zámkové dlažby Černá, Zámkové dlažba Černá, Betonové dlažby Černá, Betonová dlažba Černá, Zdící prvky Černá, Dlažby II jakosti Černá, Dlažba II jakosti Černá, Plošné dlažby Černá, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha 22 Kolín Bruntál Praha-Lysolaje Náchod Louny Šumperk Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Třebíč Praha 8 Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-východ Chrudim Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Chomutov Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Slivenec Trutnov Praha 16 Beroun Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Prostějov Praha-Zbraslav Praha 11 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Děčín Strakonice Blansko Hodonín Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Most Praha-Štěrboholy Nový Jičín Pelhřimov Karlovy Vary Olomouc Karviná Praha 3 Příbram Zlín Praha 5 Praha 6 Svitavy Hradec Králové Praha-Suchdol Teplice Rakovník Frýdek-Místek Brno-město Praha-Řeporyje Přerov Domažlice Praha-Březiněves Český Krumlov Sokolov Praha-Čakovice Opava Praha 17 Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 2 Vsetín Praha 14 Praha 15 Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha 19 Nymburk Rokycany Hlavní město Praha Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Benešov Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černá

Levná dlažba Černá

Dlažba Černá

Zámkové dlažby Černá

Zámkové betonové dlažby Černá

Zámková dlažba Černá

Betonové dlažby Černá

Betonová dlažba Černá

Zdící prvky Černá

Dlažby II jakosti Černá

Dlažba II jakosti Černá

Plošné dlažby Černá