„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černá

Nové produkty Černá

Dlažby a obrubníky Černá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černá, Levná dlažba Černá, Dlažba Černá, Zámkové dlažby Černá, Zámkové dlažba Černá, Betonové dlažby Černá, Betonová dlažba Černá, Zdící prvky Černá, Dlažby II jakosti Černá, Dlažba II jakosti Černá, Plošné dlažby Černá, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha 3 Děčín Kroměříž Kolín Příbram Praha 15 Zlín Praha 5 Prachatice Olomouc Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha-Benice Opava Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Újezd Praha-Královice Kutná Hora České Budějovice Praha-Lysolaje Hodonín Česká Lípa Písek Praha 19 Praha 9 Uherské Hradiště Praha 22 Svitavy Nový Jičín Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Teplice Vsetín Mělník Blansko Praha 18 Strakonice Plzeň-město Praha 20 Kladno Břeclav Jeseník Praha 10 Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha 17 Praha 13 Ostrava-město Liberec Praha-Přední Kopanina Praha 14 Pardubice Praha 6 Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Šumperk Most Praha-Běchovice Karviná Praha-Libuš Vyškov Litoměřice Louny Chrudim Praha 1 Rakovník Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Kunratice Praha 21 Domažlice Brno-město Ústí nad Labem Plzeň-jih Sokolov Český Krumlov Praha 4 Praha-Dubeč Jičín Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Bruntál Beroun Praha-Zličín Prostějov Přerov Plzeň-sever Benešov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černá

Levná dlažba Černá

Dlažba Černá

Zámkové dlažby Černá

Zámkové betonové dlažby Černá

Zámková dlažba Černá

Betonové dlažby Černá

Betonová dlažba Černá

Zdící prvky Černá

Dlažby II jakosti Černá

Dlažba II jakosti Černá

Plošné dlažby Černá