„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černá

Nové produkty Černá

Dlažby a obrubníky Černá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černá, Levná dlažba Černá, Dlažba Černá, Zámkové dlažby Černá, Zámkové dlažba Černá, Betonové dlažby Černá, Betonová dlažba Černá, Zdící prvky Černá, Dlažby II jakosti Černá, Dlažba II jakosti Černá, Plošné dlažby Černá, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Domažlice Praha-Královice Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř České Budějovice Kroměříž Praha-Petrovice Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 21 Praha-Velká Chuchle Zlín Plzeň-město Jablonec nad Nisou Tábor Praha 15 Praha 9 Praha-Újezd Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Kunratice Ostrava-město Praha-Ďáblice Karlovy Vary Chomutov Třebíč Praha-Křeslice Jihlava Děčín Brno-venkov Bruntál Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Libuš Beroun Praha-Nebušice Pardubice Praha 18 Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Klánovice Praha 16 Praha 8 Plzeň-sever Opava Klatovy Nový Jičín Blansko Praha 1 Mělník Praha 5 Hlavní město Praha Praha-Benice Břeclav Kolín Praha-Šeberov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Nymburk Praha 12 Trutnov Litoměřice Praha 11 Praha 14 Prostějov Semily Sokolov Teplice Ústí nad Labem Brno-město Rychnov nad Kněžnou Cheb Strakonice Svitavy Ústí nad Orlicí Příbram Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Koloděje Šumperk Praha 3 Český Krumlov Liberec Praha 4 Karviná Most Pelhřimov Jičín Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Hodonín Česká Lípa Náchod Písek Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černá

Levná dlažba Černá

Dlažba Černá

Zámkové dlažby Černá

Zámkové betonové dlažby Černá

Zámková dlažba Černá

Betonové dlažby Černá

Betonová dlažba Černá

Zdící prvky Černá

Dlažby II jakosti Černá

Dlažba II jakosti Černá

Plošné dlažby Černá