„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černava

Nové produkty Černava

Dlažby a obrubníky Černava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černava, Levná dlažba Černava, Dlažba Černava, Zámkové dlažby Černava, Zámkové dlažba Černava, Betonové dlažby Černava, Betonová dlažba Černava, Zdící prvky Černava, Dlažby II jakosti Černava, Dlažba II jakosti Černava, Plošné dlažby Černava, Plošná dlažba


Další města:

Most Písek Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Zbraslav Praha 16 Praha 11 Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Chomutov Jeseník Tábor Prachatice Frýdek-Místek Chrudim Nymburk Prostějov Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Újezd Kroměříž Praha 19 Praha 13 Louny Kolín Nový Jičín Rakovník Praha 12 České Budějovice Hradec Králové Praha 6 Kutná Hora Bruntál Pelhřimov Praha 4 Praha-západ Praha-Troja Domažlice Litoměřice Praha-Benice Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha-Vinoř Trutnov Strakonice Praha-Libuš Karviná Sokolov Příbram Praha-Královice Praha 14 Kladno Tachov Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha-východ Praha 18 Hodonín Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Semily Pardubice Vsetín Blansko Vyškov Praha 20 Praha 3 Opava Havlíčkův Brod Praha 2 Třebíč Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Lipence Ústí nad Labem Ostrava-město Praha 17 Praha-Ďáblice Zlín Cheb Liberec Praha 8 Klatovy Česká Lípa Mladá Boleslav Plzeň-jih Benešov Praha-Štěrboholy Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černava

Levná dlažba Černava

Dlažba Černava

Zámkové dlažby Černava

Zámkové betonové dlažby Černava

Zámková dlažba Černava

Betonové dlažby Černava

Betonová dlažba Černava

Zdící prvky Černava

Dlažby II jakosti Černava

Dlažba II jakosti Černava

Plošné dlažby Černava