„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černěves

Nové produkty Černěves

Dlažby a obrubníky Černěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černěves, Levná dlažba Černěves, Dlažba Černěves, Zámkové dlažby Černěves, Zámkové dlažba Černěves, Betonové dlažby Černěves, Betonová dlažba Černěves, Zdící prvky Černěves, Dlažby II jakosti Černěves, Dlažba II jakosti Černěves, Plošné dlažby Černěves, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Klánovice Zlín Klatovy Brno-město Znojmo Praha-Troja Opava Kroměříž Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Chrudim Sokolov Praha 10 Kladno Praha-Zbraslav Prachatice Plzeň-sever Teplice Praha 18 Přerov Třebíč Písek Jindřichův Hradec Hodonín Praha 2 Tábor Pardubice Praha 7 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Nymburk Náchod Nový Jičín Praha-Nedvězí Trutnov Jihlava Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Slivenec Prostějov Praha-Vinoř Šumperk Praha-Lipence Jičín Brno-venkov Praha 15 Praha-Křeslice Praha 1 Olomouc Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 9 Praha 11 Rokycany Žďár nad Sázavou Tachov Vyškov Praha-Březiněves Svitavy Plzeň-město Praha-Koloděje Bruntál Praha-Štěrboholy Příbram Praha 13 Praha-Kolovraty Děčín Praha-Újezd České Budějovice Česká Lípa Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Lochkov Praha 20 Litoměřice Praha-Běchovice Rakovník Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 6 Liberec Vsetín Praha-Zličín Kutná Hora Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černěves

Levná dlažba Černěves

Dlažba Černěves

Zámkové dlažby Černěves

Zámkové betonové dlažby Černěves

Zámková dlažba Černěves

Betonové dlažby Černěves

Betonová dlažba Černěves

Zdící prvky Černěves

Dlažby II jakosti Černěves

Dlažba II jakosti Černěves

Plošné dlažby Černěves