„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černěves

Nové produkty Černěves

Dlažby a obrubníky Černěves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černěves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černěves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černěves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černěves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černěves, Levná dlažba Černěves, Dlažba Černěves, Zámkové dlažby Černěves, Zámkové dlažba Černěves, Betonové dlažby Černěves, Betonová dlažba Černěves, Zdící prvky Černěves, Dlažby II jakosti Černěves, Dlažba II jakosti Černěves, Plošné dlažby Černěves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Karlovy Vary Mělník Břeclav Praha 1 Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Lipence Litoměřice Bruntál Praha-Dubeč Rakovník Vsetín Praha 8 Vyškov Most Hodonín Praha-Nebušice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Lochkov Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Příbram Praha 9 Praha-západ Šumperk Praha 21 Tachov Domažlice Tábor Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Křeslice Kladno Praha 16 Praha-Šeberov Sokolov Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Kolín Jeseník Cheb Praha 3 Praha-Petrovice Trutnov Děčín Praha 22 Frýdek-Místek Karviná Praha-Vinoř Nymburk Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 12 Jindřichův Hradec Praha 18 Brno-venkov Liberec Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 20 Znojmo Prachatice Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Beroun České Budějovice Brno-město Praha-Běchovice Praha 4 Jičín Praha 11 Louny Zlín Rychnov nad Kněžnou Chrudim Pelhřimov Opava Praha-východ Benešov Ústí nad Labem Česká Lípa Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černěves

Levná dlažba Černěves

Dlažba Černěves

Zámkové dlažby Černěves

Zámkové betonové dlažby Černěves

Zámková dlažba Černěves

Betonové dlažby Černěves

Betonová dlažba Černěves

Zdící prvky Černěves

Dlažby II jakosti Černěves

Dlažba II jakosti Černěves

Plošné dlažby Černěves