„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíč

Nové produkty Černíč

Dlažby a obrubníky Černíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíč, Levná dlažba Černíč, Dlažba Černíč, Zámkové dlažby Černíč, Zámkové dlažba Černíč, Betonové dlažby Černíč, Betonová dlažba Černíč, Zdící prvky Černíč, Dlažby II jakosti Černíč, Dlažba II jakosti Černíč, Plošné dlažby Černíč, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Libuš Praha 5 Prostějov Opava Praha 6 Domažlice Rakovník Praha-Křeslice Praha-Troja Praha 12 Praha-Nebušice Praha 3 Náchod Přerov Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Satalice Praha 21 Praha-Zličín Praha 7 Praha 20 Karlovy Vary Pardubice Trutnov Praha-Kunratice Česká Lípa Ústí nad Orlicí Třebíč Jindřichův Hradec Znojmo Litoměřice Plzeň-město Teplice Příbram Rokycany Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Cheb Praha 14 Praha 22 Písek Tábor Kolín Frýdek-Místek Hodonín Prachatice Uherské Hradiště Sokolov Praha-Petrovice Nymburk Plzeň-jih Tachov Praha 16 Strakonice Praha-Suchdol Praha 15 Kutná Hora Šumperk Jihlava Blansko Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha 19 Zlín Chomutov Olomouc Praha 10 Benešov Brno-město Praha 18 Praha-Lochkov Liberec Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Újezd Louny Praha-Štěrboholy Břeclav Mělník Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Kroměříž Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha 13 Beroun Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Nedvězí Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíč

Levná dlažba Černíč

Dlažba Černíč

Zámkové dlažby Černíč

Zámkové betonové dlažby Černíč

Zámková dlažba Černíč

Betonové dlažby Černíč

Betonová dlažba Černíč

Zdící prvky Černíč

Dlažby II jakosti Černíč

Dlažba II jakosti Černíč

Plošné dlažby Černíč