„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíč

Nové produkty Černíč

Dlažby a obrubníky Černíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíč, Levná dlažba Černíč, Dlažba Černíč, Zámkové dlažby Černíč, Zámkové dlažba Černíč, Betonové dlažby Černíč, Betonová dlažba Černíč, Zdící prvky Černíč, Dlažby II jakosti Černíč, Dlažba II jakosti Černíč, Plošné dlažby Černíč, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Karlovy Vary Praha 14 Plzeň-sever Chomutov Jihlava Praha-východ Zlín Jeseník Praha-Březiněves Praha 6 Rakovník Břeclav Praha-Libuš Praha 19 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Blansko Praha 9 Vsetín Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 16 Praha 13 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Prostějov Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Kolovraty Opava Cheb Praha 21 České Budějovice Frýdek-Místek Sokolov Praha 12 Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 5 Praha-Královice Praha-Nedvězí Česká Lípa Ostrava-město Praha 7 Hodonín Praha-Vinoř Liberec Přerov Kolín Pelhřimov Kroměříž Praha 15 Třebíč Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Vyškov Mělník Praha 22 Praha-Slivenec Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Jičín Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha 1 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha 18 Praha-Řeporyje Louny Mladá Boleslav Tábor Svitavy Český Krumlov Praha 17 Praha 8 Beroun Praha-Satalice Brno-venkov Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Benice Praha-Zbraslav Litoměřice Pardubice Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíč

Levná dlažba Černíč

Dlažba Černíč

Zámkové dlažby Černíč

Zámkové betonové dlažby Černíč

Zámková dlažba Černíč

Betonové dlažby Černíč

Betonová dlažba Černíč

Zdící prvky Černíč

Dlažby II jakosti Černíč

Dlažba II jakosti Černíč

Plošné dlažby Černíč