„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíkov

Nové produkty Černíkov

Dlažby a obrubníky Černíkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíkov, Levná dlažba Černíkov, Dlažba Černíkov, Zámkové dlažby Černíkov, Zámkové dlažba Černíkov, Betonové dlažby Černíkov, Betonová dlažba Černíkov, Zdící prvky Černíkov, Dlažby II jakosti Černíkov, Dlažba II jakosti Černíkov, Plošné dlažby Černíkov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Písek Benešov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Karviná Jablonec nad Nisou Ostrava-město Vyškov Praha-Újezd Ústí nad Labem Jihlava Jičín Vsetín Svitavy Praha-Královice Praha 14 Praha-Lochkov Rokycany Kutná Hora Olomouc Praha-západ Nymburk Praha 15 Praha-Petrovice Praha 8 Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Beroun Semily Praha 1 Nový Jičín Strakonice Praha 6 Sokolov Praha-Klánovice Praha 22 Praha-Vinoř Zlín Náchod Praha 11 Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Litoměřice Klatovy Kladno Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Domažlice Praha 7 Břeclav Praha 20 Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Znojmo Jeseník Frýdek-Místek Šumperk Blansko Opava Praha 16 Plzeň-jih Brno-město Cheb Praha-Řeporyje Praha-východ Třebíč Praha 4 Praha-Nebušice Hlavní město Praha Teplice Žďár nad Sázavou Děčín Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 10 Praha 18 Rakovník Trutnov Chomutov Přerov Český Krumlov Kroměříž Praha 9 Praha 2 Praha 19 Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha-Ďáblice Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíkov

Levná dlažba Černíkov

Dlažba Černíkov

Zámkové dlažby Černíkov

Zámkové betonové dlažby Černíkov

Zámková dlažba Černíkov

Betonové dlažby Černíkov

Betonová dlažba Černíkov

Zdící prvky Černíkov

Dlažby II jakosti Černíkov

Dlažba II jakosti Černíkov

Plošné dlažby Černíkov