„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíkovice

Nové produkty Černíkovice

Dlažby a obrubníky Černíkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíkovice, Levná dlažba Černíkovice, Dlažba Černíkovice, Zámkové dlažby Černíkovice, Zámkové dlažba Černíkovice, Betonové dlažby Černíkovice, Betonová dlažba Černíkovice, Zdící prvky Černíkovice, Dlažby II jakosti Černíkovice, Dlažba II jakosti Černíkovice, Plošné dlažby Černíkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Karviná Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 2 Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Tábor Vsetín Hlavní město Praha Ostrava-město Praha-východ Domažlice Praha 14 Pardubice Praha-Lochkov Sokolov Jeseník Prachatice Mladá Boleslav Praha 16 Karlovy Vary Olomouc Děčín České Budějovice Plzeň-město Náchod Praha-Lysolaje Tachov Mělník Praha 17 Kladno Šumperk Rychnov nad Kněžnou Písek Semily Praha 9 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Kolín Praha-Přední Kopanina Teplice Český Krumlov Blansko Strakonice Trutnov Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha 13 Hodonín Klatovy Praha 11 Praha-Nedvězí Liberec Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha 22 Ústí nad Labem Praha 5 Chomutov Most Praha 15 Brno-město Praha-Satalice Praha-Újezd Kroměříž Kutná Hora Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Benice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Rakovník Praha 7 Benešov Beroun Praha 20 Pelhřimov Vyškov Praha-Nebušice Bruntál Praha-Vinoř Plzeň-sever Zlín Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Znojmo Praha 18 Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 1 Břeclav Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-západ Svitavy Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíkovice

Levná dlažba Černíkovice

Dlažba Černíkovice

Zámkové dlažby Černíkovice

Zámkové betonové dlažby Černíkovice

Zámková dlažba Černíkovice

Betonové dlažby Černíkovice

Betonová dlažba Černíkovice

Zdící prvky Černíkovice

Dlažby II jakosti Černíkovice

Dlažba II jakosti Černíkovice

Plošné dlažby Černíkovice