„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíkovice

Nové produkty Černíkovice

Dlažby a obrubníky Černíkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíkovice, Levná dlažba Černíkovice, Dlažba Černíkovice, Zámkové dlažby Černíkovice, Zámkové dlažba Černíkovice, Betonové dlažby Černíkovice, Betonová dlažba Černíkovice, Zdící prvky Černíkovice, Dlažby II jakosti Černíkovice, Dlažba II jakosti Černíkovice, Plošné dlažby Černíkovice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Šumperk Praha 4 Praha-Štěrboholy Bruntál Opava Praha-Petrovice Praha 17 Třebíč Tachov Praha 15 Teplice Přerov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha 5 Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Benešov Praha-Dubeč Praha-západ Vsetín Praha-Újezd Semily Cheb Praha 22 Praha 1 Pelhřimov Louny Praha-Nebušice Strakonice Praha-Klánovice Svitavy Praha-Libuš Praha-Královice Děčín Praha-Vinoř Praha-Troja Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha 9 Praha 18 Jihlava Nymburk Praha 6 Praha-Ďáblice Pardubice Blansko Kroměříž Česká Lípa Praha-Čakovice Praha 10 Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Brno-město Trutnov Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Benice Hlavní město Praha Znojmo Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 11 Praha-východ Praha-Satalice Praha 7 Praha 19 Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha 14 Praha 13 Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Kunratice Most Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Písek Praha 16 Praha-Koloděje Příbram Praha 21 Jičín Praha 2 Rakovník Kladno Olomouc Praha 3 Břeclav Plzeň-sever Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíkovice

Levná dlažba Černíkovice

Dlažba Černíkovice

Zámkové dlažby Černíkovice

Zámkové betonové dlažby Černíkovice

Zámková dlažba Černíkovice

Betonové dlažby Černíkovice

Betonová dlažba Černíkovice

Zdící prvky Černíkovice

Dlažby II jakosti Černíkovice

Dlažba II jakosti Černíkovice

Plošné dlažby Černíkovice