„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černín

Nové produkty Černín

Dlažby a obrubníky Černín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černín, Levná dlažba Černín, Dlažba Černín, Zámkové dlažby Černín, Zámkové dlažba Černín, Betonové dlažby Černín, Betonová dlažba Černín, Zdící prvky Černín, Dlažby II jakosti Černín, Dlažba II jakosti Černín, Plošné dlažby Černín, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Řeporyje Plzeň-město Šumperk Karlovy Vary Mladá Boleslav Náchod Praha-Benice Praha 14 Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 5 Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Šeberov Praha 16 Praha-Koloděje Tachov Praha-Újezd Klatovy Praha-Březiněves Prachatice Praha 18 Ostrava-město Praha 3 Praha 15 Příbram Praha-Dubeč Svitavy Pelhřimov Praha 7 Tábor Praha 19 Hodonín Praha-Satalice Mělník Praha-Libuš Rakovník Praha 4 Česká Lípa Praha-Běchovice Písek Praha-Kolovraty Semily Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Louny Blansko Praha-Nedvězí Kladno Praha-Křeslice Strakonice Pardubice Benešov Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-východ Nymburk Jihlava Karviná Praha 21 Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Trutnov Liberec Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha 1 Třebíč Praha 9 Praha-Lochkov Břeclav Praha-Zličín Bruntál Chrudim Teplice Jeseník Děčín Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Troja Plzeň-sever Praha 13 Praha 10 Beroun Nový Jičín Zlín Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Kunratice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černín

Levná dlažba Černín

Dlažba Černín

Zámkové dlažby Černín

Zámkové betonové dlažby Černín

Zámková dlažba Černín

Betonové dlažby Černín

Betonová dlažba Černín

Zdící prvky Černín

Dlažby II jakosti Černín

Dlažba II jakosti Černín

Plošné dlažby Černín