„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černín

Nové produkty Černín

Dlažby a obrubníky Černín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černín, Levná dlažba Černín, Dlažba Černín, Zámkové dlažby Černín, Zámkové dlažba Černín, Betonové dlažby Černín, Betonová dlažba Černín, Zdící prvky Černín, Dlažby II jakosti Černín, Dlažba II jakosti Černín, Plošné dlažby Černín, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha 11 Praha-Klánovice Jeseník Praha-Březiněves Jihlava Praha 9 Praha 14 Praha-Petrovice Trutnov Praha 2 Benešov Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 1 Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-západ Praha 3 Zlín České Budějovice Tachov Karviná Opava Hodonín Brno-město Rakovník Praha-Královice Třebíč Šumperk Most Teplice Jičín Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Semily Kutná Hora Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Plzeň-jih Náchod Praha 13 Praha 8 Písek Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Cheb Strakonice Praha-Satalice Praha 4 Praha 5 Praha-Běchovice Prostějov Karlovy Vary Praha 15 Příbram Plzeň-město Klatovy Praha 22 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Kladno Praha 12 Praha-Újezd Nový Jičín Praha 7 Ostrava-město Beroun Břeclav Praha-Libuš Praha-Suchdol Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Benice Tábor Mělník Praha 18 Praha 21 Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha-Koloděje Louny Praha 6 Praha-Lysolaje Litoměřice Znojmo Chrudim Žďár nad Sázavou Český Krumlov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černín

Levná dlažba Černín

Dlažba Černín

Zámkové dlažby Černín

Zámkové betonové dlažby Černín

Zámková dlažba Černín

Betonové dlažby Černín

Betonová dlažba Černín

Zdící prvky Černín

Dlažby II jakosti Černín

Dlažba II jakosti Černín

Plošné dlažby Černín