„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíny

Nové produkty Černíny

Dlažby a obrubníky Černíny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíny, Levná dlažba Černíny, Dlažba Černíny, Zámkové dlažby Černíny, Zámkové dlažba Černíny, Betonové dlažby Černíny, Betonová dlažba Černíny, Zdící prvky Černíny, Dlažby II jakosti Černíny, Dlažba II jakosti Černíny, Plošné dlažby Černíny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Jihlava Opava Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha 2 Praha-Křeslice Rakovník Karlovy Vary Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Slivenec Liberec Praha-Zličín Praha-Kunratice Olomouc Kolín Praha 20 Český Krumlov Šumperk Náchod Bruntál Louny Praha-Řeporyje Praha 16 Havlíčkův Brod Chomutov Jindřichův Hradec Hodonín Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Nebušice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Nymburk Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha 4 Blansko Hradec Králové Vyškov Příbram Jeseník Praha 15 Praha 21 Praha-Újezd Třebíč Brno-venkov Praha-Zbraslav Beroun Praha-Troja Kladno Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-západ Chrudim Prachatice Praha 18 Praha 7 Strakonice Svitavy Vsetín Praha-Koloděje Praha 22 Praha 11 Benešov Praha 17 Praha 3 Teplice Česká Lípa Kutná Hora Ústí nad Orlicí Semily Jičín Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Satalice Praha 13 Praha 19 Pelhřimov Praha-východ Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Kroměříž Rokycany Karviná Tábor Praha-Královice Praha 1 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíny

Levná dlažba Černíny

Dlažba Černíny

Zámkové dlažby Černíny

Zámkové betonové dlažby Černíny

Zámková dlažba Černíny

Betonové dlažby Černíny

Betonová dlažba Černíny

Zdící prvky Černíny

Dlažby II jakosti Černíny

Dlažba II jakosti Černíny

Plošné dlažby Černíny