„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíny

Nové produkty Černíny

Dlažby a obrubníky Černíny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíny, Levná dlažba Černíny, Dlažba Černíny, Zámkové dlažby Černíny, Zámkové dlažba Černíny, Betonové dlažby Černíny, Betonová dlažba Černíny, Zdící prvky Černíny, Dlažby II jakosti Černíny, Dlažba II jakosti Černíny, Plošné dlažby Černíny, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 5 Rakovník Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Louny Kutná Hora Prostějov Svitavy Chomutov Praha-Zbraslav Plzeň-město Benešov Olomouc Prachatice Praha-Libuš Praha 15 Domažlice Praha-Vinoř Praha 18 Hlavní město Praha České Budějovice Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Běchovice Praha-Nebušice Praha 2 Bruntál Příbram Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Most Znojmo Praha 11 Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha 3 Kroměříž Jičín Jablonec nad Nisou Praha 8 Břeclav Hodonín Praha-Suchdol Plzeň-sever Trutnov Vsetín Teplice Praha 21 Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Křeslice Cheb Kladno Jeseník Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha 19 Tábor Praha 6 Brno-venkov Praha-Královice Nymburk Praha 14 Praha-Šeberov Blansko Ústí nad Labem Praha 10 Šumperk Praha-Újezd Náchod Nový Jičín Praha 20 Praha 12 Praha-Lysolaje Česká Lípa Vyškov Praha-Benice Praha-Čakovice Tachov Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 17 Beroun Plzeň-jih Strakonice Praha-Březiněves Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíny

Levná dlažba Černíny

Dlažba Černíny

Zámkové dlažby Černíny

Zámkové betonové dlažby Černíny

Zámková dlažba Černíny

Betonové dlažby Černíny

Betonová dlažba Černíny

Zdící prvky Černíny

Dlažby II jakosti Černíny

Dlažba II jakosti Černíny

Plošné dlažby Černíny