„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černolice

Nové produkty Černolice

Dlažby a obrubníky Černolice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černolice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černolice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černolice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černolice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černolice, Levná dlažba Černolice, Dlažba Černolice, Zámkové dlažby Černolice, Zámkové dlažba Černolice, Betonové dlažby Černolice, Betonová dlažba Černolice, Zdící prvky Černolice, Dlažby II jakosti Černolice, Dlažba II jakosti Černolice, Plošné dlažby Černolice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-Slivenec Hradec Králové Bruntál Mělník Vsetín Praha-Šeberov Tábor Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 19 Havlíčkův Brod Zlín Praha-Lysolaje Karlovy Vary Nymburk Mladá Boleslav Brno-město Praha-Satalice Brno-venkov Hodonín Praha-Troja Praha 3 Rokycany Sokolov Praha 22 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha-Ďáblice Praha 4 Praha-Benice Louny Třebíč Liberec Praha 12 Praha 21 Cheb Domažlice Praha-Petrovice Praha 14 Plzeň-sever Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Beroun Vyškov Blansko Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Znojmo Praha-Lochkov Praha 1 Trutnov Praha-východ Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Královice Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-západ Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 2 Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Klatovy Praha-Kolovraty Děčín Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Chrudim Praha 10 Tachov Litoměřice Strakonice Žďár nad Sázavou Semily Chomutov Přerov Prostějov Kolín Opava Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Zličín Náchod Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černolice

Levná dlažba Černolice

Dlažba Černolice

Zámkové dlažby Černolice

Zámkové betonové dlažby Černolice

Zámková dlažba Černolice

Betonové dlažby Černolice

Betonová dlažba Černolice

Zdící prvky Černolice

Dlažby II jakosti Černolice

Dlažba II jakosti Černolice

Plošné dlažby Černolice