„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černolice

Nové produkty Černolice

Dlažby a obrubníky Černolice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černolice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černolice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černolice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černolice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černolice, Levná dlažba Černolice, Dlažba Černolice, Zámkové dlažby Černolice, Zámkové dlažba Černolice, Betonové dlažby Černolice, Betonová dlažba Černolice, Zdící prvky Černolice, Dlažby II jakosti Černolice, Dlažba II jakosti Černolice, Plošné dlažby Černolice, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Vsetín Praha 13 Jablonec nad Nisou Brno-venkov Litoměřice Jihlava Jeseník Prostějov Kroměříž Přerov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty České Budějovice Kladno Praha-Čakovice Pelhřimov Praha 22 Olomouc Náchod Třebíč Břeclav Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Teplice Praha 14 Kutná Hora Praha 5 Svitavy Praha 12 Praha-Velká Chuchle Most Praha 21 Plzeň-sever Jičín Příbram Praha-Satalice Znojmo Praha 16 Praha-Vinoř Hradec Králové Nymburk Praha-Újezd Praha 6 Pardubice Žďár nad Sázavou Klatovy Mladá Boleslav Karviná Praha-Nedvězí Prachatice Praha 20 Ostrava-město Praha-Slivenec Česká Lípa Zlín Praha 11 Louny Rakovník Rokycany Praha-východ Havlíčkův Brod Praha 8 Praha 19 Cheb Tachov Praha-Lysolaje Praha-Benice Český Krumlov Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Trutnov Opava Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha 18 Tábor Blansko Mělník Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Ďáblice Děčín Karlovy Vary Kolín Plzeň-jih Praha-Dubeč Semily Praha-Přední Kopanina Šumperk Písek Praha-Zbraslav Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černolice

Levná dlažba Černolice

Dlažba Černolice

Zámkové dlažby Černolice

Zámkové betonové dlažby Černolice

Zámková dlažba Černolice

Betonové dlažby Černolice

Betonová dlažba Černolice

Zdící prvky Černolice

Dlažby II jakosti Černolice

Dlažba II jakosti Černolice

Plošné dlažby Černolice