„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černolice

Nové produkty Černolice

Dlažby a obrubníky Černolice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černolice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černolice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černolice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černolice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černolice, Levná dlažba Černolice, Dlažba Černolice, Zámkové dlažby Černolice, Zámkové dlažba Černolice, Betonové dlažby Černolice, Betonová dlažba Černolice, Zdící prvky Černolice, Dlažby II jakosti Černolice, Dlažba II jakosti Černolice, Plošné dlažby Černolice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Karlovy Vary Český Krumlov Pardubice Hlavní město Praha Praha-Křeslice Písek Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Hodonín Žďár nad Sázavou Jičín Rakovník Prachatice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Cheb Semily Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Šeberov Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-západ Praha-Běchovice Praha-východ Klatovy Příbram Nymburk Teplice Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 2 Tábor Praha-Lipence Praha-Libuš Praha-Satalice Praha 22 Praha 3 Praha 1 Znojmo Vyškov Praha-Kunratice Louny Brno-město Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Královice Domažlice Praha-Lysolaje Praha 5 Rokycany Ostrava-město Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha 12 České Budějovice Praha-Velká Chuchle Bruntál Plzeň-město Olomouc Trutnov Prostějov Praha 19 Jeseník Praha 20 Praha-Benice Litoměřice Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Šumperk Benešov Liberec Vsetín Náchod Praha-Dubeč Karviná Praha 15 Praha 4 Strakonice Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Kladno Třebíč Nový Jičín Jihlava Kolín Svitavy Praha 16 Brno-venkov Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černolice

Levná dlažba Černolice

Dlažba Černolice

Zámkové dlažby Černolice

Zámkové betonové dlažby Černolice

Zámková dlažba Černolice

Betonové dlažby Černolice

Betonová dlažba Černolice

Zdící prvky Černolice

Dlažby II jakosti Černolice

Dlažba II jakosti Černolice

Plošné dlažby Černolice