„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černotín

Nové produkty Černotín

Dlažby a obrubníky Černotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černotín, Levná dlažba Černotín, Dlažba Černotín, Zámkové dlažby Černotín, Zámkové dlažba Černotín, Betonové dlažby Černotín, Betonová dlažba Černotín, Zdící prvky Černotín, Dlažby II jakosti Černotín, Dlažba II jakosti Černotín, Plošné dlažby Černotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Nový Jičín Přerov Šumperk Louny Praha 19 Opava Mělník Ústí nad Labem Příbram Praha 21 Praha-Lochkov Písek Praha-Ďáblice Praha 8 České Budějovice Prostějov Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Most Domažlice Praha 22 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Teplice Třebíč Mladá Boleslav Beroun Praha-Kolovraty Praha-Troja Benešov Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Pardubice Karviná Český Krumlov Praha 2 Semily Liberec Česká Lípa Svitavy Praha 5 Děčín Praha-západ Kutná Hora Praha 14 Blansko Praha 20 Břeclav Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha-Nebušice Chomutov Praha 4 Chrudim Praha-Zličín Praha-Libuš Praha-Benice Litoměřice Praha-Dolní Chabry Jičín Praha 11 Vyškov Kroměříž Praha 1 Praha-Královice Uherské Hradiště Kolín Zlín Praha 6 Praha-Dubeč Praha 7 Sokolov Praha-východ Praha-Řeporyje Kladno Tábor Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Strakonice Praha-Suchdol Praha 12 Praha 17 Praha 13 Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Hodonín Klatovy Praha-Vinoř Prachatice Náchod Praha-Zbraslav Olomouc Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černotín

Levná dlažba Černotín

Dlažba Černotín

Zámkové dlažby Černotín

Zámkové betonové dlažby Černotín

Zámková dlažba Černotín

Betonové dlažby Černotín

Betonová dlažba Černotín

Zdící prvky Černotín

Dlažby II jakosti Černotín

Dlažba II jakosti Černotín

Plošné dlažby Černotín