„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černotín

Nové produkty Černotín

Dlažby a obrubníky Černotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černotín, Levná dlažba Černotín, Dlažba Černotín, Zámkové dlažby Černotín, Zámkové dlažba Černotín, Betonové dlažby Černotín, Betonová dlažba Černotín, Zdící prvky Černotín, Dlažby II jakosti Černotín, Dlažba II jakosti Černotín, Plošné dlažby Černotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Šeberov Liberec Praha 6 Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Strakonice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Plzeň-město Klatovy Jičín Praha 11 Ostrava-město Bruntál Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 17 Beroun Prachatice Příbram Brno-venkov Praha 18 Jeseník Hodonín Písek Praha-Dubeč Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Zlín Česká Lípa Domažlice Trutnov Praha 4 Jablonec nad Nisou Náchod Rakovník Praha-Troja Praha-Štěrboholy Louny Kladno Tachov Praha-Suchdol Svitavy Karlovy Vary České Budějovice Kolín Praha-Satalice Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Libuš Chomutov Praha 7 Praha 13 Třebíč Tábor Prostějov Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 19 Kroměříž Praha 16 Sokolov Praha 22 Praha-Újezd Šumperk Teplice Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Hlavní město Praha Olomouc Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Cheb Vyškov Praha 21 Nymburk Praha-Benice Jindřichův Hradec Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Křeslice Blansko Kutná Hora Benešov Litoměřice Břeclav Mělník Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černotín

Levná dlažba Černotín

Dlažba Černotín

Zámkové dlažby Černotín

Zámkové betonové dlažby Černotín

Zámková dlažba Černotín

Betonové dlažby Černotín

Betonová dlažba Černotín

Zdící prvky Černotín

Dlažby II jakosti Černotín

Dlažba II jakosti Černotín

Plošné dlažby Černotín