„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černouček

Nové produkty Černouček

Dlažby a obrubníky Černouček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černouček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černouček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černouček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černouček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černouček, Levná dlažba Černouček, Dlažba Černouček, Zámkové dlažby Černouček, Zámkové dlažba Černouček, Betonové dlažby Černouček, Betonová dlažba Černouček, Zdící prvky Černouček, Dlažby II jakosti Černouček, Dlažba II jakosti Černouček, Plošné dlažby Černouček, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Znojmo Praha-Újezd Chrudim Rakovník Bruntál Svitavy Náchod Prachatice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Olomouc Nový Jičín Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha 2 Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Karviná Písek Děčín Praha 19 Kladno Opava Praha-východ Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Královice Ústí nad Orlicí Jeseník Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Domažlice Blansko Beroun Praha 18 Šumperk Cheb Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Most Strakonice Praha-Dubeč Praha-Libuš Tábor Semily Praha-západ Praha-Suchdol Sokolov Mělník Praha-Koloděje Příbram Praha 9 Mladá Boleslav Karlovy Vary Chomutov Rokycany Praha 7 Ústí nad Labem Praha-Satalice Tachov Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Pardubice Benešov Praha-Slivenec Praha-Troja Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Čakovice Praha 4 Plzeň-město Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 13 Nymburk Hradec Králové Hodonín Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Vinoř Teplice Kroměříž Plzeň-jih Zlín Hlavní město Praha Liberec Praha 12 Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černouček

Levná dlažba Černouček

Dlažba Černouček

Zámkové dlažby Černouček

Zámkové betonové dlažby Černouček

Zámková dlažba Černouček

Betonové dlažby Černouček

Betonová dlažba Černouček

Zdící prvky Černouček

Dlažby II jakosti Černouček

Dlažba II jakosti Černouček

Plošné dlažby Černouček