„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černouček

Nové produkty Černouček

Dlažby a obrubníky Černouček

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černouček

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černouček

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černouček

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černouček

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černouček, Levná dlažba Černouček, Dlažba Černouček, Zámkové dlažby Černouček, Zámkové dlažba Černouček, Betonové dlažby Černouček, Betonová dlažba Černouček, Zdící prvky Černouček, Dlažby II jakosti Černouček, Dlažba II jakosti Černouček, Plošné dlažby Černouček, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Náchod Tábor Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 10 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Hodonín Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Královice Brno-město Brno-venkov Rakovník Mělník Praha-Lysolaje Praha 19 Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Satalice Kolín Prachatice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Beroun Rokycany Kladno Praha-Zbraslav Písek Praha 16 Praha-Zličín Praha-západ Semily Karviná Praha 5 Plzeň-město Jeseník Praha-Vinoř Pardubice Praha-Újezd Praha-Benice Cheb Český Krumlov Jičín Chrudim Třebíč Plzeň-jih Litoměřice Benešov Most Domažlice Praha-Koloděje Praha-Troja Šumperk Trutnov Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Nymburk Chomutov Praha-Nedvězí Kroměříž Louny České Budějovice Praha 8 Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-Klánovice Praha 22 Praha-Čakovice Praha 2 Olomouc Svitavy Praha-Petrovice Znojmo Hradec Králové Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 12 Praha 1 Praha 18 Liberec Tachov Praha-Běchovice Praha 20 Praha-Přední Kopanina Jihlava Blansko Praha 3 Česká Lípa Praha 15 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černouček

Levná dlažba Černouček

Dlažba Černouček

Zámkové dlažby Černouček

Zámkové betonové dlažby Černouček

Zámková dlažba Černouček

Betonové dlažby Černouček

Betonová dlažba Černouček

Zdící prvky Černouček

Dlažby II jakosti Černouček

Dlažba II jakosti Černouček

Plošné dlažby Černouček