„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černov

Nové produkty Černov

Dlažby a obrubníky Černov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černov, Levná dlažba Černov, Dlažba Černov, Zámkové dlažby Černov, Zámkové dlažba Černov, Betonové dlažby Černov, Betonová dlažba Černov, Zdící prvky Černov, Dlažby II jakosti Černov, Dlažba II jakosti Černov, Plošné dlažby Černov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Semily Praha 5 Rakovník Děčín Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Přední Kopanina Opava Jičín Praha 8 Česká Lípa Praha 19 Most Praha-Zbraslav Praha-Libuš Uherské Hradiště Sokolov Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha 11 Praha-Nedvězí Přerov Plzeň-sever Jihlava Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Troja Prachatice Kolín Olomouc Praha-Běchovice Brno-venkov Praha 7 Praha-Kolovraty Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Královice Brno-město Beroun Pelhřimov Benešov Praha 21 Chomutov Kroměříž Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Rokycany Praha 20 Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Blansko Louny Praha-Dubeč Praha 10 Příbram Vsetín Jeseník Bruntál Mělník Karviná Kutná Hora Náchod Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Benice Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Kunratice Klatovy Teplice České Budějovice Plzeň-jih Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha 16 Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha 17 Karlovy Vary Strakonice Svitavy Praha 12 Praha-Lysolaje Cheb Praha-Koloděje Šumperk Domažlice Znojmo Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černov

Levná dlažba Černov

Dlažba Černov

Zámkové dlažby Černov

Zámkové betonové dlažby Černov

Zámková dlažba Černov

Betonové dlažby Černov

Betonová dlažba Černov

Zdící prvky Černov

Dlažby II jakosti Černov

Dlažba II jakosti Černov

Plošné dlažby Černov