„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černovice

Nové produkty Černovice

Dlažby a obrubníky Černovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černovice, Levná dlažba Černovice, Dlažba Černovice, Zámkové dlažby Černovice, Zámkové dlažba Černovice, Betonové dlažby Černovice, Betonová dlažba Černovice, Zdící prvky Černovice, Dlažby II jakosti Černovice, Dlažba II jakosti Černovice, Plošné dlažby Černovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 19 Ústí nad Labem Příbram Plzeň-jih Cheb Praha-Petrovice Praha-Dubeč Znojmo Chrudim Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha 3 Brno-venkov Olomouc Praha 15 Svitavy Praha-Lipence Praha-Zbraslav Teplice Kroměříž Šumperk Klatovy Praha-Koloděje Nymburk Mladá Boleslav Mělník Český Krumlov Plzeň-město Praha 18 Praha 8 Sokolov Praha 4 Praha-Běchovice Jeseník Louny České Budějovice Pelhřimov Praha 13 Praha-Újezd Benešov Liberec Tachov Uherské Hradiště Pardubice Praha-Královice Praha-Křeslice Beroun Praha 17 Praha 14 Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Břeclav Tábor Chomutov Karviná Domažlice Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Slivenec Náchod Děčín Jičín Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha 1 Praha 16 Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Březiněves Litoměřice Prachatice Praha-západ Brno-město Praha 12 Praha 11 Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Blansko Jindřichův Hradec Praha 21 Česká Lípa Praha-Libuš Hlavní město Praha Karlovy Vary Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Trutnov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černovice

Levná dlažba Černovice

Dlažba Černovice

Zámkové dlažby Černovice

Zámkové betonové dlažby Černovice

Zámková dlažba Černovice

Betonové dlažby Černovice

Betonová dlažba Černovice

Zdící prvky Černovice

Dlažby II jakosti Černovice

Dlažba II jakosti Černovice

Plošné dlažby Černovice