„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černovice

Nové produkty Černovice

Dlažby a obrubníky Černovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černovice, Levná dlažba Černovice, Dlažba Černovice, Zámkové dlažby Černovice, Zámkové dlažba Černovice, Betonové dlažby Černovice, Betonová dlažba Černovice, Zdící prvky Černovice, Dlažby II jakosti Černovice, Dlažba II jakosti Černovice, Plošné dlažby Černovice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-západ Písek Louny Brno-město Pardubice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Příbram Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha 17 Opava Praha-Lochkov Hradec Králové Praha-Lysolaje Svitavy Vsetín Třebíč Praha 10 Praha-Nedvězí Praha 6 Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Královice Kroměříž Praha 20 Prostějov Praha-Ďáblice Semily Trutnov Rokycany Tachov Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Nebušice Mělník Praha-Zličín Beroun Plzeň-město Náchod Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha 18 Praha-Újezd Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Přerov Litoměřice Praha 11 Jindřichův Hradec Brno-venkov Nymburk Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Kolín Jičín Praha-východ Praha 21 Praha 4 Strakonice Praha-Vinoř Jeseník Olomouc Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Český Krumlov Bruntál Praha 14 Děčín Praha 12 Praha 3 Domažlice Klatovy Jihlava Česká Lípa Chrudim Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Sokolov Hlavní město Praha Kladno Praha 13 Praha-Kunratice Ostrava-město Praha-Benice Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 7 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černovice

Levná dlažba Černovice

Dlažba Černovice

Zámkové dlažby Černovice

Zámkové betonové dlažby Černovice

Zámková dlažba Černovice

Betonové dlažby Černovice

Betonová dlažba Černovice

Zdící prvky Černovice

Dlažby II jakosti Černovice

Dlažba II jakosti Černovice

Plošné dlažby Černovice