„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černožice

Nové produkty Černožice

Dlažby a obrubníky Černožice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černožice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černožice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černožice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černožice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černožice, Levná dlažba Černožice, Dlažba Černožice, Zámkové dlažby Černožice, Zámkové dlažba Černožice, Betonové dlažby Černožice, Betonová dlažba Černožice, Zdící prvky Černožice, Dlažby II jakosti Černožice, Dlažba II jakosti Černožice, Plošné dlažby Černožice, Plošná dlažba


Další města:

Opava Pardubice Strakonice Zlín Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Újezd Most Praha-Nedvězí Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha 1 Prostějov Karviná Praha-Klánovice Louny Praha-Zličín Praha-západ Třebíč Praha-Satalice Praha 4 Praha-Lipence Jičín Rokycany Příbram Praha-Benice Beroun Rychnov nad Kněžnou Břeclav Trutnov Praha-Lysolaje Tachov Brno-venkov Plzeň-jih Kladno Kutná Hora Praha 5 Brno-město Hradec Králové Cheb Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha-Libuš Děčín Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Český Krumlov Praha 20 Chrudim Praha-Slivenec Praha 8 Sokolov Ostrava-město Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 14 Frýdek-Místek Praha-Kunratice Litoměřice Praha 12 Praha-Vinoř Svitavy Klatovy Praha 16 Mělník Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Bruntál Tábor Domažlice Hodonín Prachatice Nymburk Praha 10 Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Královice Náchod Mladá Boleslav Praha 9 Rakovník Praha 11 Vyškov Semily Benešov Kolín Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černožice

Levná dlažba Černožice

Dlažba Černožice

Zámkové dlažby Černožice

Zámkové betonové dlažby Černožice

Zámková dlažba Černožice

Betonové dlažby Černožice

Betonová dlažba Černožice

Zdící prvky Černožice

Dlažby II jakosti Černožice

Dlažba II jakosti Černožice

Plošné dlažby Černožice