„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černožice

Nové produkty Černožice

Dlažby a obrubníky Černožice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černožice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černožice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černožice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černožice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černožice, Levná dlažba Černožice, Dlažba Černožice, Zámkové dlažby Černožice, Zámkové dlažba Černožice, Betonové dlažby Černožice, Betonová dlažba Černožice, Zdící prvky Černožice, Dlažby II jakosti Černožice, Dlažba II jakosti Černožice, Plošné dlažby Černožice, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-západ Praha 21 Svitavy Semily Praha-Ďáblice České Budějovice Benešov Praha 8 Praha-Petrovice Praha 5 Sokolov Praha 4 Praha-Benice Jeseník Praha 10 Praha-Lysolaje Plzeň-město Prachatice Praha-Nebušice Praha 6 Kolín Praha 13 Praha-Klánovice Klatovy Vsetín Blansko Cheb Praha 18 Praha 16 Ostrava-město Ústí nad Labem Trutnov Praha-Řeporyje Praha 2 Mladá Boleslav Most Prostějov Mělník Praha-Nedvězí Tábor Břeclav Brno-město Český Krumlov Děčín Bruntál Znojmo Praha-Šeberov Kroměříž Litoměřice Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Křeslice Liberec Příbram Praha 17 Praha 12 Zlín Rakovník Česká Lípa Chomutov Louny Hradec Králové Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Libuš Olomouc Jihlava Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha 1 Jablonec nad Nisou Jičín Opava Praha-Koloděje Strakonice Praha 14 Praha 15 Karlovy Vary Pardubice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Beroun Tachov Přerov Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Vyškov Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černožice

Levná dlažba Černožice

Dlažba Černožice

Zámkové dlažby Černožice

Zámkové betonové dlažby Černožice

Zámková dlažba Černožice

Betonové dlažby Černožice

Betonová dlažba Černožice

Zdící prvky Černožice

Dlažby II jakosti Černožice

Dlažba II jakosti Černožice

Plošné dlažby Černožice